Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 370 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 4359 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год в дошкольных организациях Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 октября 2017 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 ноября 2017 года № 4359
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі №105 қаулысың (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 мамырдағы №4180 болып тіркелген, 2017 жылғы 16 мамырда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской на 2017 год в дошкольных организациях Тайыншинского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 10 апреля 2017 года № 105 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2017 года за №4180, опубликовано 16 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. Ж. Алданазарова
Тайынша ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қазандағы №370 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мектепке дейінгі мекемелеріндегі 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталықтар
Дербес толық күндік
шағын-орталықтар
Дербес жарты күндік
шағын-орталықтар
1
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Болашақ" бөбек-бақша коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района Ж. Алданазарова
Приложение
к постановлению акимата
Тайыншинского района
от 26 октября 2017 года №370
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год в дошкольных организациях Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, государственное коммунальное казенное предприятие
"Ясли - сад "Болашак" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан

280
2
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы, Вишневка ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Вишенка" балабақшасы
25
3
Солтүстік Қазақстан облысы,Тайынша ауданы, Зеленый Гай ауылы, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдәурен"
бөбек-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
4
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің"Қарлығаш" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
90
5
Солтүстік Қазақстан облысы,Тайынша ауданы, Чкалово ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
6
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тайынша қаласы №3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік
шағын-орталық
25
7
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чкалово ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "№2 Чкалов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік
шағын-орталық
25
8
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тихоокеанское ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Тихоокеанск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік
шағын-орталық
20
9
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Леонидовка ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Леонидовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік
шағын-орталық
15
10
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Қарағаш ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Карағаш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын-орталық
20
11
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Мироновка ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Мироновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік
шағын-орталық
15
12
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Келлеровка ауылы, Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің "Кеңес Одағының Батыры
И.М. Бережной атындағы Келлер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік
шағын-орталық
50
13
Мектеп жанындағы толық күндік
шағын-орталық

280
2
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Вишневка, государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Вишенка" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
25
3
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Зеленый Гай, государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балдәурен" государственного учреждения "Отдел образования Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
50
4
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Карлығаш" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
90
5
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чкалово, государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айголек" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
50
6
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша,
мини-центр с
не полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 3 города Тайынша" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
25
7
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чкалово,
мини-центр с
не полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Чкаловская средняя школа №2" акимата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
25
8
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Тихоокеанское, мини-центр с
не полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Тихоокеанская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
20
9
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Леонидовка, мини-центр с
не полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Леонидовская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
15
10
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Карагаш,
мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Карагашская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
20
11
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Мироновка,
мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Мироновская средняя школа" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
15
12
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Келлеровка,
мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Келлеровская средняя школа имени Героя Советского Союза
И.М. Бережного" акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
50
13
Мини-центры с полным днем пребывания