Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылы және ауылдық елді мекендерінің жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттерін және жерлерді аймақтау жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7-15 с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 4225 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабының 2 тармағына, 11-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттерін және жерлерді аймақтау жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекаралары 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының ауылдық елді мекеннің жер учаскелеріне түзету коэффициенттері 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
VІ шақырылған ХV сессия
төрағасы
К. Егімбаева
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б. Кәдіров
Уәлиханов аудандық маслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7-15 с шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7-15 с шешіміне 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының бағалау аймағының шекарасы
Аймақтың №
Аймақ шекарасының сипаттамасы
I
Кішкенекөл ауылының солтүстік жерін алып жатыр. Батыстан, солтүстік пен шығыс аумақтарынан шекара аумағы Кішкенекөл ауылы өтеді, оңтүстік жақтан шекара Абылай хан көшесінен өтеді.
II
Кішкенекөл ауылының батыс жерін алып жатыр. Солтүстік беткейі шекара аумағы Абылай хан көшесінен өтеді. Шығыс шекарасы Шоқан Уәлиханов көшесінен өтеді, содан кейін Южный көшесінен солтүстікке бұрылады, кейіннен Джамбул көшесінен Кішкенекөл ауылының оңтүстік шекарасынан өтеді.
III
Кішкенекөл ауылының шығыс жағын алып жатыр. Солтүстік шекара жақтан Абылай хан көшесі өтеді, Шоқан Уәлиханов көшесінен батысқа, кейіннен Южный көшесінен батысқа бұрылады, әрі қарай Джамбула көшесінен оңтүстікке бұрылады және Кішкенекөл шекарасына дейін өтеді.

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Кишкенеколь и населенных пунктов Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 5 мая 2017 года № 7-15 с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 июня 2017 года № 4225.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1, 2, 3.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Уалихановского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению 4.
3. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XV сессии VI созыва
К. Егимбаева
Секретарь Уалихановского
районного маслихата
Б. Кадиров
Приложение 1 к решению Уалихановского районного маслихата № 7-15 с от 5 мая 2017 года
Проект (схема) зонирования земель села Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Приложение 2 к решению Уалихановского районного маслихата № 7-15 с от 5 мая 2017 года
Границы оценочных зон села Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
зоны
Описание границ зон
I
Занимает северную часть села Кишкенеколь. С западной, северной и восточной стороны граница зоны проходит по существующей границе села Кишкенеколь, с южной стороны граница проходит по улице Абылай хана.
II
Занимает западную часть села Кишкенеколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Абылай хана. Восточная граница проходит по улице Шокана Уалиханова, затем по улице Южный сворачивает на север, дальше по улице Джамбула идет на юг до границы села Кишкенеколь.
III
Занимает восточную часть села Кишкенеколь. С северной стороны граница зоны проходит по улице Абылай хана, с западной стороны по улице Шокана Уалиханова, затем сворачивает по улице Южный на запад, дальше по улице Джамбула сворачивает на юг и идет до границы села Кишкенеколь.

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7-15 с шешіміне 3 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылының жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттер
Аймақтың
Жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттер
I
1,4
II
1,4
III
1,5
Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 7-15 с шешіміне 4 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының елді мекендерінің жер учаскелеріне базалық мөлшерлемелер төлеміне түзету коэффициенттер

Приложение 3 к решению Уалихановского районного маслихата № 7-15 с от 5 мая 2017 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Кишкенеколь Уалихановского района Северо-Казахстанской области
зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
I
1,4
II
1,4
III
1,5
Приложение 4 к решению Уалихановского районного маслихата № 7-15 с от 5 мая 2017 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Уалихановского района Северо-Казахстанской области