"2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 2-10 с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 4-18с шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 4416 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Уәлиханов ауданының бюджеті туралы" Уәлиханов аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы №2-10 с шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 4008 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кызыл Ту" және 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Кішкенекөл таңы" газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Уәлиханов аудандық бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2 988 714,5 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 385 100,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 991 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 578 779,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 014 498,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55 417,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67 482 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 064,8 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 20 000 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 20 000 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 101 200,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 101 200,7 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 2-10 с "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2017 года № 4-18с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2017 года № 4416
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "О районном бюджете Уалихановского района на 2017-2019 годы" от 26 декабря 2016 года № 2-10 с (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4008 от 9 января 2017 года, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Кызыл Ту" и 13 января 2017 года "Кішкенекөл таңы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Уалихановский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
доходы — 2 988 714,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления — 385 100,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 17 814 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала — 6 991 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 2 578 779,1 тысяч тенге;
2) затраты — 3 014 498,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 55 417,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67 482 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 064,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 20 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета — - 101 200,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 101 200,7 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі – 67 482 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 064,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 783,5 мың теңге.".
Көрсетілген шешімге 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
VІ шақырылған ХVІІІ
сессия төрағасы Т. Дүйсембеков
Уәлиханов аудандық
мәслихаттың хатшысы Б. Кәдіров

поступление займов – 67 482 тысяч тенге;
погашение займов – 12 064,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45783,5 тысяч тенге.".
Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель XVІІІ сессии
VI созыва Т. Дюсембеков
Секретарь Уалихановского
районного маслихата Б. Кадиров
Приложение 1

3014498
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
284708,7
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
15302
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15302
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
88643
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
87788
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
855
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
134114
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
128254
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5860
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
861
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
861
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18335,7
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14880,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3455
459
Ауданның (облыстық манызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27453
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
27004,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
448,3
2
Қорғаныс
7835,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7835,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4256,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2757,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
821,3
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1235,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1235,4
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1235,4
4
Білім беру
1938677,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

3014498
1
Государственные услуги общего характера
284708,7
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
15302
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
15302
122
Аппарат акима района (города областного значения)
88643
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
87788
003
Капитальные расходы государственного органа
855
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
134114
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
128254
022
Капитальные расходы государственного органа
5860
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
861
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
861
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18335,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
14880,7
003
Капитальные расходы государственного органа
3455
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27453
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27004,7
015
Капитальные расходы государственного органа
448,3
2
Оборона
7835,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7835,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4256,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2757,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
821,3
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1235,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1235,4
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1235,4
4
Образование
1938677,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа