Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 95-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 сәуірде № 3812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсондағы Бюджет кодексінің 2 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес VI шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс X сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Атырау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Е.Б. Түркістанов).
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ю. Кустадинчев
Мәслихат хатшысы С. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың 2017 жылғы 17 наурыз № 95-VI шешімімен бекітілген
Атырау облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы тізбесі
1) Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3421 тіркелген, 2016 жылы 13 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 17-VI "V шақырылған облыстық мәслихатының XXXVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3490 тіркелген, 2016 жылы 12 мамырда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
3) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 4 шілдедегі № 39-VI "V шақырылған облыстық мәслихатының XXXVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3556 тіркелген, 2016 жылы 16 шілдеде "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;
4) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 қазандағы № 51-VI "V шақырылған облыстық мәслихатының XXXVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3670 тіркелген, 2016 жылы 23 қарашада "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
Решение маслихата Атырауской области от 17 марта 2017 года № 95-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 апреля 2017 года № 3812
В соответствии со статьей 2 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" областной маслихат VI созыва на внеочередной X сессии РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Атырауского областного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Атырауского областного маслихата" (Туркистанов Е.Б.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ю. Кустадинчев
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Утверждена решением областного маслихата от 17 марта 2017 года 95-VI
Перечень о признании утративших силу некоторых решений Атырауского областного маслихата
1) Решение Атырауского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3421, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 13 января 2016 года);
2) Решение Атырауского областного маслихата от 22 апреля 2016 года № 17-VI "О внесении изменений и дополнений в решение XXXVI областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 12 мая 2016 года);
3) Решение Атырауского областного маслихата от 4 июля 2016 года № 39-VI "О внесении изменений и дополнений в решение XXXVI областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3556, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 16 июля 2016 года);
4) Решение Атырауского областного маслихата от 28 октября 2016 года № 51-VI "О внесении изменений и дополнений в решение XXXVI областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3670, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 23 ноября 2016 года);

5) Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 63-VI "V шақырылған облыстық мәслихатының XXXVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзегрістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3707 тіркелген, 2016 жылы 24 желтоқсанда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімі.

5) Решение Атырауского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 63-VI "О внесении изменений и дополнений в решение XXXVI областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3707, опубликовано в газете "Прикаспийская коммуна" от 24 декабря 2016 года).