2017 жылға субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесін және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 272 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қазанда № 3981 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, 37-бабына, "Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 204 бұйрығымен бекітілген Өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау қағидаларының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13717 болып тіркелген) 5-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня субсидируемых видов средств защиты растений и норм субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук) на 2017 год
Постановление акимата Атырауской области от 16 октября 2017 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 31 октября 2017 года № 3981
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2016 года № 204 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13717) акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2017 жылға субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың нормалары белгіленсін.
2. "Атырау облысы Ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Нақпаевқа жүктелсін.

1. Утвердить перечень субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук) на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии Атырауской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Накпаева С.Ж.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "16 " қазандағы № 272 қаулысына қосымша
Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы "16 " қазандағы № 272 қаулысымен бекітілген
2017 жылға субсидияланатын өсімдіктерді қорғау құралдары түрлерінің тізбесі және 1 бірлікке (литрге, килограмға, грамға, данаға) арналған субсидиялардың шекті нормалары
Белсенді зат және гербицидтер тобы
Гербицидтің ең төменгі бағасы (аналогтық) 1 бірлікке, теңге
Гербицидтің субсидия нормалары (аналогтық) 1 бірлікке, теңге
1

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от "16" октября 2017 года № 272
Утвержден постановлением акимата Атырауской области от "16" октября 2017 года № 272
Перечень субсидируемых видов средств защиты растений и нормы субсидий на 1 единицу (литр, килограмм, грамм, штук) на 2017 год
Действующее вещество и группа гербицидов
Минимальная цена гербицида (аналога) на 1 единицу, тенге
Норма субсидий гербицида (аналога) на 1 единицу, тенге
1