Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 635 "Атырау қалалық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қала әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 358 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 3797 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын басшылыққа алып, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 635 "Атырау қалалық әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3540 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 маусымда облыстық "Атырау" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Атырау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы П. Хасановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Шапкенов

Об утрате силы постановления Атырауского городского акимата от 18 мая 2016 года № 635 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата города Атырау"
Постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 марта 2017 года № 3797
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Атырауского городского акимата № 635 от 18 мая 2016 года "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3540, опубликованное 29 июня 2016 года в областной газете "Прикаспийская коммуна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Атырау" Хасанова П.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Шапкенов