Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 103 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 3804 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2017 жылғы 1 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"107 937 209" деген сандар "119 937 209" деген сандармен ауыстырылсын;
"98 233 678" деген сандар "107 563 678" деген сандармен ауыстырылсын;
"463 113" деген сандар "1 963 113" деген сандармен ауыстырылсын;
"622 898" деген сандар "1 792 898" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"108 745 260" деген сандар "130 413 643" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген жолда "0" деген саны "462 785" деген сандармен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "0" деген саны "462 785" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-808 051" деген сандар "-10 939 219" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"808 051" деген сандар "10 939 219" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 1 марта 2017 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 марта 2017 года № 3804
В соответствии со статьей 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликовано 1 февраля 2017 года в газете "Прикаспийская коммуна" следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "107 937 209" заменить цифрами "119 937 209";
цифры "98 233 678" заменить цифрами "107 563 678";
цифры "463 113" заменить цифрами "1 963 113";
цифры "622 898" заменить цифрами "1 792 898";
в подпункте 2):
цифры "108 745 260" заменить цифрами "130 413 643";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "462 785";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрами "462 785";
в подпункте 5):
цифры "-808 051" заменить цифрами "-10 939 219";
в подпункте 6):
цифры "808 051" заменить цифрами "10 939 219" тысяч тенге;

"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген саны "10 131 168" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы және өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Чердабаев).
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
X сессиясының төрағасы Ә. Семғалиев
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов

в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "10 131 168".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Чердабаев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель Х сессии А. Семгалиев
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов

Атырау қалалық Мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 103 шешіміне 2 қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 шешіміне 5 қосымша
Ауылдық (кенттік) округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
сомасы (мың теңге)
1.
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
187 615
Атырау ауылдық округі
20 163
Аксай ауылдық округі

Приложение 2 к решению городского маслихата от 1 марта 2017 года № 103
Приложение 5 к решению городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81
Перечень бюджетных программ аппаратов акима сельского (поселкового) округа
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1.
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
187 615
Атырауский сельский округ
20 163
Аксайский сельский округ