Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 152 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3976 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 81 "2017-2019 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықытық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"123 936 488" деген сандар "143 635 462" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 757 837" деген сандар "9 729 431" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"135 150 805" деген сандар "155 980 858" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-11 677 102" деген сандар "- 12 977 102" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"11 677 102" деген сандар "12 977 102" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:

О внесении изменений в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2017 года № 3976
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 20 декабря 2016 года № 81 "О бюджете города на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3760, опубликовано 24 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "123 936 488" заменить цифрами "143 635 462";
цифры "9 757 837" заменить цифрами "9 729 431";
в подпункте 2):
цифры "135 150 805" заменить цифрами "155 980 858";
в подпункте 5):
цифры "-11 677 102" заменить цифрами "-12 977 102";
в подпункте 6):
цифры "11 677 102" заменить цифрами "12 977 102";
в пункте 4:

"25 059" деген сандар "23 720" деген сандармен ауыстырылсын;
15-тармақта:
"298 634" деген сандар "268 228" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, энергетика, тұрғын үй және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ә. Семғалиев).

цифры "25 059" заменить цифрами "23 720";
в пункте 15:
цифры "298 634" заменить цифрами "268 228".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, энергетики, жилищной и автомобильных дорог.