2018 – 2020 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 184 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 4040 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 55 832 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 998 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 269 мың теңге;
2) шығындар – 55 832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 292 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 45 528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 557 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 937 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29 034 мың теңге;
2) шығындар – 45 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2018–2020 годы
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 21 декабря 2017 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 января 2018 года № 4040
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 832 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 998 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 269 тысяч тенге;
2) затраты – 55 832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджетов – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 06.12.2018 № 292 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 557 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 937 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трнасфертов – 29 034 тысяч тенге;
2) затраты – 45 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджетов – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 292 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау қалалық мәслихаттың экономика, бюджет, қаржы, өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту, энергетика, тұрғын үй және автокөлік жолдары мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ә. Семғалиев) жүктелсін.
11. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХVIIІ сессия төрағасы Г. Дюсупова
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Атырауского городского маслихата Атырауской области от 06.12.2018 № 292 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (А. Семгалиев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства, экологии, природопользования.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XVIIІ сессии Г. Дюсупова
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов