Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 11-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 шілдеде № 3928 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 18-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3744 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 ақпандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 053 277" деген сандар "27 950 541" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 511 538" деген сандар "24 889 202" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 424 830" деген сандар "2 848 966" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"28 063 780 " деген сандар "28 961 044 " деген сандармен ауыстырылсын.
4 тармақтағы:
"7 997" деген сандар "5 997" деген сандармен ауыстырылсын;
"15 374" деген сандар "19 937" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақтағы:
"20 129" деген сандар "31 604" деген сандармен ауыстырылсын.
6-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 151 370 мың теңге;
білім беру мекемелерін ұcтауға – 83 469 мың теңге;

О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2017 года № 3928. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2018 № 18-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3744, опубликовано в газете "Кен Жылой" 2 февраля 2017 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "27 053 277" заменить цифрами "27 950 541";
цифры "24 511 538" заменить цифрами "24 889 202";
цифры "2 424 830" заменить цифрами "2 848 966".
в подпункте 2):
цифры "28 063 780" заменить цифрами "28 961 044".
в пункте 4:
цифры "7 997" заменить цифрами "5 997";
цифры "15 374" заменить цифрами "19 937".
в пункте 6:
цифры "20 129" заменить цифрами "31 604".
пункт 6 дополнить строками следующего содержания:
"151 370 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
83 469 тысяч тенге – на содержание учреждений образования;

ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 4 762 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XI cессиясының төрағасы
А. Бешімов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов

4 762 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель XI сессии
районного маслихата
А. Бешимов
Секретарь районного маслихата М. Кенганов

83802
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18505
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1697
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
16808
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42462
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34622
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7840
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34613
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33520
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1093
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
85800
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
85800
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
13081
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12894
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
187
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
72202
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34713
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
37489
02
Қорғаныс
20234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10234
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
313357
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7357
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
7357
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

83802
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18505
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
1697
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
16808
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34622
013
Капитальные расходы государственного органа
7840
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34613
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
33520
015
Капитальные расходы государственного органа
1093
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85800
040
Развитие объектов государственных органов
85800
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
13081
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
12894
003
Капитальные расходы государственного органа
187
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
72202
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
34713
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
37489
02
Оборона
20234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10234
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
313357
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7357
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7357
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)