Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 тамыздағы № 22-2 "Жылыой аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 3956 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 63-баптарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жылыой аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 тамыздағы № 22-2 "Жылыой аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2978 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 қыркүйектегі "Кең Жылой" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жылыой ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (Қ. Далбаев).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
14 сессиясының төрағасы Т. Майлыбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы М. Кенғанов

О признании утратившим силу решения Жылыойского районного маслихата от 15 августа 2014 года № 22-2 "Об утверждении регламента Жылыойского районного маслихата"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 14-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 октября 2017 года № 3956
В соответствии со статьями 27, 63 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жылыойского районного маслихата от 15 августа 2014 года № 22-2 "Об утверждении регламента Жылыойского районного маслихата" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2978, опубликовано в газете "Кең Жылой" 25 сентября 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат маслихата Жылыойского района" (К. Далбаев).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 14 сессии
районного маслихата Т.Майлыбаев
Секретарь районного
маслихата М.Кенганов