Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 4014 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 18-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 27.03.2018 № 18-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-3 "2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3744 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"27 362 690" деген сандар "26 970 651" деген сандармен ауыстырылсын;
"24 557 662" деген сандар "23 984 485" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 805 028" деген сандар "2 733 322" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"28 373 193 " деген сандар "27 981 154 " деген сандармен ауыстырылсын.
2- тармақтағы:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 90%";
"әлеуметтік салық бойынша -50%" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша -100%".
4 тармақтағы:
"тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге" деген жолдағы "2 595" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
"оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге" деген жолдағы "1 792" деген сандар "1 384" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақтағы:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға" деген жолдағы "1 343 076" деген сандар "1 288 429" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 декабря 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2017 года № 4014. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 18-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27.03.2018 № 18-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № 8-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3744, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункта 1):
цифры "27 362 690" заменить цифрами "26 970 651";
цифры "24 557 662" заменить цифрами "23 984 485";
цифры "2 805 028" заменить цифрами "2 733 322";
подпункта 2):
цифры "28 373 193" заменить цифрами "27 981 154".
в пункте 2:
строку "по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 50%" изложить в следующей редакции:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 90%";
строку "по социальному налогу – 50%" изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу – 100%";
в пункте 4:
в строке "на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам" цифры "2 595" заменить цифрой "0";
в строке "на доплату учителям за замещения на период обучения основного сотрудника" цифры "1 792" заменить цифрами "1 384";
в пункте 5:
в строке "на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" цифры "1 343 076" заменить цифрами "1 288 429";
в пункте 6:

білім беру мекемелерін ұcтауға деген жолдағы "83 417" деген сандар "81 831" деген сандармен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
"2017 жылға жергілікті атқарушы органның резерві" деген жолдағы "20 000" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ү. Жақашев).
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XV cессиясының төрағасы
Н. Қондыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 15-2 шешіміне қосымша

в строке "на содержание учреждений образования" цифры "83 417" заменить цифрами "81 831";
в пункте 9:
в строке "резерв местного исполнительного органа на 2017 год" цифры "20 000" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (У. Жакашев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель XV сессии
районного маслихата
Н.Кондыбаев
Секретарь районного маслихата М.Кенганов
Приложение к решению
районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-2
Приложение 1 к решению районного маслихата
от 14 декабря 2016 года № 8-3

2304
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3668
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
274440
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
274440
066
Қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздік объектілерін салу
274440
04
Бiлiм беру
5923313
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
944038
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
944038
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3562095
003
Жалпы білім беру
3330308
006
Балаларға қосымша білім беру
231787
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
24166
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
24166
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
88551
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
88551
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1304463
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27124
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
322875
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
856
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1869
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14066
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды)асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
341
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14854
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
922478
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
364475
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1461
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1461
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

2304
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3668
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
274440
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
274440
066
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
274440
04
Образование
5923313
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
944038
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
944038
464
Отдел образования района (города областного значения)
3562095
003
Общеобразовательное обучение
3330308
006
Дополнительное образование для детей
231787
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
24166
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
24166
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
88551
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
88551
464
Отдел образования района (города областного значения)
1304463
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27124
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
322875
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
856
012
Капитальные расходы государственного органа
1869
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14066
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
341
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого- медико-педагогической консультативной помощи населению
14854
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
922478
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
364475
464
Отдел образования района (города областного значения)
1461
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1461
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

341977
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
120980
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2255
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
400
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2091
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
341
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
80601
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36915
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25284
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36398
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26716
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
9996
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
21037
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
19937
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2561830
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
556502
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
230656
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
325846
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1340736
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
28250
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1312486
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4679
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4679
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
562937
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
47098
058
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
515839
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

341977
004
Программа занятости
120980
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2255
007
Оказание жилищной помощи
400
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2091
010
Государственная адресная социальная помощь
341
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
80601
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36915
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25284
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36398
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26716
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
9996
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
21037
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
19937
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2561830
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
556502
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
230656
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
325846
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1340736
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
28250
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1312486
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
4679
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
4679
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
562937
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
47098
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
515839
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа