Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2017 жылғы 4 мамырдағы № 19 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 3858 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон кенті әкімінің 2017 жылғы 28 шілдедегі № 36 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы Жаңа Қаратон кенті әкімінің 28.07.2017 № 36 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жылыой аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2017 жылғы 11 сәуіріндегі № 68 ұсынысы негізінде Жаңа Қаратон кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңа Қаратон кенті аумағында пастереллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Жылыой аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (К. Утегенов) және "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Жылыой аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (Д. Жарилгасова) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі Р. Молдабаева
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "Жылыой аудандық
орталық ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының бас дәрігері
" 4 " мамыр 2017 жыл
К. Утегенов
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау
облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Жылыой аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
" 4 " мамыр 2017 жыл
Д. Жарилгасова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области от 4 мая 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 мая 2017 года № 3858. Утратило силу решением акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области от 28 июля 2017 года № 36
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Жана Каратон Жылыойского района Атырауской области от 28.07.2017 № 36 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Жылыойская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 апреля 2017 года за № 68, аким поселка Жана Каратон РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни пастереллез установить ограничительные мероприятия на территории поселка Жана Каратон.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Жылыойская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (К. Утегенов) и Республиканскому государственному учреждению "Жылыойское районное Управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (Д. Жарилгасова) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Р. Молдабаева
Қазақн Респу
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Жылыойская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения Атырауской области
"4" мая 2017 год
К. Утегенов
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Жылыойское районное
Управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Атырауской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"4" мая 2017 год
Д. Жарилгасова