Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Ақкиізтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 26 маусымдағы № 26 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 3917 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Ақкиізтоғай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақкиізтоғай ауылындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкиізтоғай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Д. Тилеуов
Ақкиізтоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "26" маусымдағы № 26 шешіміне қосымша
Ақкиізтоғай ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Шалкиіз жырау" есімі;
2) № 2 көшеге - "Сыпыра жырау" есімі;
3) № 3 көшеге - "Молхат" атауы;
4) № 4 көшеге - "Ілияс Жансүгіров" есімі;
5) № 5 көшеге - "Айжарық Көшербайұлы" есімі;
6) № 6 көшеге - "Түркеш" атауы;
7) № 7 көшеге - "Жәңгір хан" есімі;
8) № 8 көшеге - "Сүйінбай Аронұлы" есімі;
9) № 9 көшеге - "Жаңатаң" атауы;
10) № 10 көшеге - "Мөңке би" есімі;
11) № 11 көшеге - "Ақберен" атауы;
12) № 12 көшеге - "Қайшыбай Боқанов" есімі;
13) № 13 көшеге - "Меңдекеш Сатыбалдиев" есімі;
14) № 14 көшеге - "Тілекқабыл Жанаев" есімі;

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Аккиизтогайского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 26 июня 2017 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2017 года № 3917
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Аккиизтогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам села Аккиизтогай согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Акима
Аккиизтогайского сельского округа
Д. Тилеуов
Приложение к решению акима Аккиизтогайского сельского округа от "26" июня 2017 года № 26
Список наименовании улиц в селе Аккиизтогай;
1) улице №1 - имя "Шалкиіз жырау";
2) улице №2 - имя "Сыпыра Жырау";
3) улице №3 - наименование "Молхат";
4) улице №4 - имя "Ілияс Жансүгіров";
5) улице №5 - имя "Айжарык Көшербайұлы";
6) улице №6 - наименование "Түркеш";
7) улице №7 - имя "Жәңгір хан";
8) улице №8 - имя "Сүйінбай Аронұлы";
9) улице №9 - наименование "Жаңатаң";
10) улице №10 - имя "Мөңке би";
11) улице №11- наименование "Акберен";
12) улице №12 - имя "Кайшыбай Боканов";
13) улице №13 - имя "Меңдекеш Сатыбалдиев";
14) улице №43 - имя "Тілекқабыл Жанаев";