Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 155 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 3921 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 223 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 28.03.2018 № 223 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3748 санымен тіркелген, 2017 жылғы 26 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшада:
"6 885 564" сандары "8 820 361" сандарымен ауыстырылсын;
"3 303 396" сандары "3 331 221" сандарымен ауыстырылсын;
"3 572 760" сандары "5 479 732" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 166 722" сандары "9 101 519" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"2 273 400" сандары "4 180 372" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "3 282" сандары "3 425" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "11 218" сандары "14 840" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "28 691" сандары "44 453" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы "14 055" сандары "68 281" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "40 320" сандары "70 042" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "68 000" сандары "143 000" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "227 280" сандары "410 280" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "39 305" сандары "59 305" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтағы "1 170 677" сандары "1 189 277" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы "240 600" сандары "320 081" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы "305 400" сандары "1 346 714" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 14 815 мың теңге;
елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 13 583 мың теңге;

О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 120 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 155. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 июля 2017 года № 3921. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2018 года № 223
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2018 № 223 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 120 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3748, опубликовано 26 января 2017 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 885 564" заменить цифрами "8 820 361";
цифры "3 303 396" заменить цифрами "3 331 221";
цифры "3 572 760" заменить цифрами "5 479 732";
в подпункте 2):
цифры "7 166 722" заменить цифрами "9 101 519";
2) в пункте 2:
цифры "2 273 400" заменить цифрами "4 180 372";
в четвертом абзаце цифры "3 282" заменить цифрами "3 425";
в пятом абзаце цифры "11 218" заменить цифрами "14 840";
в шестом абзаце цифры "28 691" заменить цифрами "44 453";
в седьмом абзаце цифры "14 055" заменить цифрами "68 281";
в восьмом абзаце цифры "40 320" заменить цифрами "70 042";
в одиннадцатом абзаце цифры "68 000" заменить цифрами "143 000";
в двенадцатом абзаце цифры "227 280" заменить цифрами "410 280 ";
в тринадцатом абзаце "39 305" заменить цифрами "59 305";
в четырнадцатом абзаце "1 170 677" заменить цифрами "1 189 277";
в пятнадцатом абзаце "240 600" заменить цифрами "320 081";
в семнадцатом абзаце "305 400" заменить цифрами "1 346 714";
дополнить строками следующего содержания:
14 815 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
13 583 тысяч тенге – на обеспечение функционирования системы водоснабжения населенных пунктов;

күн энергиясынан жұмыс жасайтын көше жарығы шамдарын сатып алу және орнатуға – 10 139 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына және құжаттарын дайындау шығындарына – 50 000 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 48 000 мың теңге;
ескерткіштер сатып алу және орнатуға – 57 566 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық-техникалық қамтамасыз ету және күрделі жөндеу үшін -110 338 мың теңге;
аудандық мәслихат аппаратын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға-1 550 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 11 970 мың теңге;
халықтың тыныс-тіршілігін сипаттайтын хабарларды телеарналар арқылы эфирге шығару санын көбейтуге – 2 100 мың теңге;
мүмкіндіктері шектеулі тұлғалар үшін пандустар орнатуға – 4 000 мың теңге;
әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 5 869 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жабдықтауға – 5 547 мың теңге;
мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) құжаттарын дайындауға және ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізуге – 2 857 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 9 768 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 15 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 20 000 мың теңге;

10 139 тысяч тенге – на приобретение и установку ламп уличного освещения, работающих на солнечной энергий;
50 000 тысяч тенге – на текущее содержание автомобильных дорог;
48 000 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
57 566 тысяч тенге – на приобретение и установку памятников;
110 338 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение и капитальный ремонт учреждений образования;
1 550 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата;
11 970 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
2 100 тысяч тенге – на увеличение количества выхода в эфир через телеканалы передач о повседневной жизни населения;
4 000 тысяч тенге – на обустройство пандусов для лиц с ограниченными возможностями;
5 869 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учереждений социальной защиты;
5 547 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учереждений спорта;
2 857 тысяч тенге – на оформление документов скотомогильников (биотермических ям) и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
9 768 тыс тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;
15 000 тыс тенге – на реконструкцию и стройтельство объектов образования;
20 000 тыс тенге – на развитие коммунального хозяйства;

абаттандыру нысандарын салуға – 3 000 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р. Тұрдағали) жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
13-сессиясының төрағасы
Ф. Тюрина
Аудандық мәслихат хатшысы М. Мырзашев

3 000 тыс тенге – на развитие благоустройства населенных пунктов.
2. Приложения 1, 4, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Р. Турдагали).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
13-сессии районного маслихата
Ф. Тюрина
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

9101519
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
518337
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18963
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18563
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
117778
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72263
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
45515
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
298933
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
195115
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14272
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
89546
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1975
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
775
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13988
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13988
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30796
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30146
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
650
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
9848
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9848
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
26056
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22602
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

9101519
01
Государственные услуги общего характера
518337
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18963
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18563
003
Капитальные расходы государственного органа
400
122
Аппарат акима района (города областного значения)
117778
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
72263
003
Капитальные расходы государственного органа
45515
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
298933
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
195115
022
Капитальные расходы государственного органа
14272
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89546
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1975
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
775
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13988
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13988
013
Капитальные расходы государственного органа
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30796
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30146
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
650
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
9848
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
9848
003
Капитальные расходы государственного органа
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26056
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
22602
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

10500
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14608
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
184235
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
227781
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23527
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3075
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15289
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5163
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29032
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
29032
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
159325
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74195
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5475
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37931
017
Мүгедектердің оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17344
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21298
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1207
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14840
050
Қазақстан Республикасынла мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

10500
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14608
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
184235
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227781
464
Отдел образования района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23527
010
Государственная адресная социальная помощь
3075
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15289
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5163
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29032
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29032
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
159325
004
Программа занятости
74195
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5475
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37931
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17344
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21298
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1207
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14840
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

14840
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
3088610
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
143000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1570084
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
11845
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1558239
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
074
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1200
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
480315
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
458221
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
22094
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

14840
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3088610
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
143000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
464
Отдел образования района (города областного значения)
026
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1570084
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
11845
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1558239
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1200
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
480315
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
458221
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
22094
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)