2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № XIX-2 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4033 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат ХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 087 895 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 165 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 778 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 271 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 880 754 мың теңге;
2) шығындар – 6 156 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 15 177 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 28 860 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 13 683 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 83 835 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83 835 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 28 860 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 683 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68 658 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 N XXII-2; 12.09.2018 № XXVI-3; 27.11.2018 № XXVIII-2; 25.12.2018 № XXX-1 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 50%.
3. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2018 жылға – 3 104 173 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2018 жылға 488 106 мың теңге сомасында, оның ішінде:

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 14 декабря 2017 года № XIX-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 января 2018 года № 4033.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2018-2020 годы, районной маслихат VI созыва на ХIX сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 087 895 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 165 092 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 778 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 271 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 880 754 тысяч тенге;
2) затраты – 6 156 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 177 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 28 860 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 683 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 83 835 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 83 835 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 28 860 тысяч тенге;
погашение займов – 13 683 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 68 658 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-2; от 12.09.2018 № XXVI-3; от 27.11.2018 № XXVIII-2; от 25.12.2018 № XXX-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить на 2018 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районном бюджете в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 50%.
3. Установить на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 3 104 173 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 488 106 тысяч тенге, в том числе:

Миялы ауылдық округіне – 199 985 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 61 429 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 55 118 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 110 884 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 60 690 мың теңге көзделсін.
4-1. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне 79 765 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
ауылдық округ әкімі аппараттарының ағымдағы шығындарына – 30 073 мың теңге;
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға – 29 680 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 2 252 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 800 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 15 000 мың теңге.
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 0 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 960 мың теңге.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 N XXII-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi); өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 12.09.2018 № XXVI-3; 27.11.2018 № XXVIII-2 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
6. 2018 жылға ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға жетпіс еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер қаралғаны ескерілсін.
7. Ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 5000 (бес мың) теңге мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек қаралғаны ескерілсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшерлерде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 40 963 мың теңге;

Миялинскому сельскому округу – 199 985 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 61 429 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 55 118 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 110 884 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 60 690 тысяч тенге.
4-1 Предусмотреть, в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты в бюджеты сельских округов в сумме 79 765 тысяч тенге, в том числе:
30 073тысяч тенге - на текущие затраты аппаратов акима сельских округов;
29 680 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
2 252 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
800 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
15 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категории граждан.
0 тысяч тенге – на организация водоснабжения населенных пунктов;
960 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры.
Сноска. Пункт 4-1 с изменениями, в соответствии с решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 12.09.2018 № XXVI-3; от 27.11.2018 № XXVIII-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Установить на 2018 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты предусмотрена единовременное подъемное пособие в размере семьдесятикратного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одна тысяч пятьсоткратного месячного расчетного показателя.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, предусмотрена социальная помощь в размере 5000 (пять тысяча) тенге на приобретение топлива.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
40 963 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;

халықты жұмыспен қамту орталықтарына ассистенттер мен әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттарды енгізуге – 11 835 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 8 282 мың теңге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 0 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 23 380 мың теңге;
тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 951 мың теңге;
оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 4 015 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге – 92 636 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 10 754 мың теңге;
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 12.09.2018 № XXVI-3; 27.11.2018 № XXVIII-2; 25.12.2018 № XXX-1 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
8-1 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесі мөлшерлерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
"Нұрлы жер" тұрғын үй құрылысы бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 578 480 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 12.09.2018 N XXVI-3 ; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.11.2018 № XXVIII-2 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға - 28 860 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 27.11.2018 № XXVIII-2 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі мөлшерлерде:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 193 409 мың теңге;

11 835 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
8 282 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
0 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
23 380 тысяч тенге – на развитие рынка труда.
2 951 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
4 015 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
92 636 тысяч тенге - на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
10 754 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования;
Сноска. Пункт 8 с изменениями, в соответствии с решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 12.09.2018 № XXVI-3; от 27.11.2018 № XXVIII-2; от 25.12.2018 № XXX-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих размерах:
578 480 тысяч тенге – на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы жилищного строительства "Нұрлы жер";
Сноска. Пункт 8-1 с изменениями, в соответствии с решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.11.2018 № XXVIII-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 28 860 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, в соответствии с решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 27.11.2018 № XXVIII-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
193 409 тысяч тенге – на текущее содержание и материально – техническое оснащение учреждений образования.

мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізуге – 67 111 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға – 34 176 мың теңге;
автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау және құжаттарын дайындауға – 6 700 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін.
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 10 000 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 76 123 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 65 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 35 380 мың теңге;
бруцелезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 27 300 мың теңге;
ауыл шаруашылығы мен ветеринария ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалды-техникалық базасын нығайтуға – 26 528 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 16 752 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 2 165 мың теңге;
әкімшілік ғимаратын күрделі жөндеуге – 14 613 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 N XXII-2; 12.09.2018 № XXVI-3; 27.11.2018 № XXVIII-2; 25.12.2018 № XXX-1 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесі мөлшерлерде:
көлік инфрақұрылымы объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға және салуға, сондай-ақ автомобиль жолдарын жаңғыртуға – 329 220 мың теңге.
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және салуға – 24 000 мың теңге.
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 65 508 мың теңге.
білім беру объектілерін салуға және қайта құруға – 9 300 мың теңге нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін.

67 111 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования.
34 176 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
6 700 тысяч тенге – на оформление документов и текущее содержание автомобильных дорог.
10 000 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры;
76 123 тысяч тенге - на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
65 000 тысяч тенге - на обеспечение жильем отдельных категории граждан;
35 380 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
27 300 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
26 528 тысяч тенге - на текущее содержание и укрепление материально-технической базы учреждений сельского хозяйства и ветеринарии;
16 752 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2 165 тысяч тенге - на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
14 613 тысяч тенге - на капитальный ремонт админнистративного здания.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-2; от 12.09.2018 № XXVI-3; от 27.11.2018 № XXVIII-2; от 25.12.2018 № XXX-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
329 220 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры.
24 000 тысяч тенге - на проектирование и строительство жилья коммунального жилищного фонда.
65 508 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.
9 300 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования.

Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 20.03.2018 N XXII-2; 27.11.2018 № XXVIII-2; 25.12.2018 № XXX-1 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
12. 2018 жылға жергілікті атқарушы органының резерві 8 396 мың теңге сомасында бекітілсін.
13. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20.03.2018 № XXII-2; от 27.11.2018 № XXVIII-2; от 25.12.2018 № XXX-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 8 396 тысяч тенге.
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2018 год согласно приложению 4.

14. 2018 жылға ауылдық округтер әкімдері аппаратты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. 2018 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерге бөлінісі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

14. Утвердить объемы финансирования через аппараты акимов сельских округов на 2018 год согласно приложению 5.
15. Утвердить распределение трансферты органам местного самоуправления в разрезе аппарат района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год согласно приложению 6.
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
0
Аудандық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың ХІХ сессиясының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № ХІХ-2 шешіміне 5-қосымша
2018 жылға ауылдық округтер әкімдері аппаратты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.12.2018 N XXX-1 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама коды
Бюджеттік бағдарламалар атауы
Мемлекеттік мекеме атауы
Барлығы
Көздіғара
Қызылқоға
Жамбыл
Жангелдин
Тайсойған

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
0
Приложение 4 к решению ХІХ сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХІХ-2
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2018 год
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательные обучение
Приложение 5 к решению ХІХ сессии районного маслихата от 14 декабря 2017 года № ХІХ-2
Объемы финансирования через аппараты акимов сельских округов на 2018 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25.12.2018 № XXX-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
(тысяч тенге)
Код программы
Наименование бюджетных программ
Наименование государственного органа
Всего
Коздигара
Кызылкога
Жамбыл
Жангелдин
Тайсойган