Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 11 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 3912 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 қарашадағы № 25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 15.11.2017 № 25 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 29 мамырдағы № 97 ұсынысы негізінде Ойыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жасқайрат ауылында бір мүйізді ірі қара малынан құтыру ауруының пайда болуына байланысты Қамиса Қарасартова көшесінде орналасқан № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2 үйлерге шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қызылқоға аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі: М. Жексенов
КЕЛІСІЛДІ:
Атырау облысы Денсаулық
сақтау басқармасының
"Қызылқоға аудандық орталық
ауруханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны бас дәрігері
"____" ______________2017 жыл
С. Тайшыбай
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің
Қызылқоға аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
"____" ______________2017 жыл
Г. Ажигалиева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 22 июня 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 июля 2017 года № 3912. Утратило силу решением акима Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 15 ноября 2017 года № 25
Сноска. Утратило силу решением акима Уильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 15.11.2017 № 25 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 29 мая 2017 года № 97, аким Уильского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением болезни бешенство у одного крупного рогатого скота в селе Жаскайрат установить ограничительные мероприятия на дома № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2 расположенные по улице Камиса Карасартовой.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), Республиканскому государственному учреждению "Кзылкугинское районное Управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Атырауской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа: М. Жексенов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Кызылкогинская центральная
районная больница"
Управления здравоохранения
Атырауской области
"____" ___________________ 2017 года
С. Тайшыбай
Исполняющий обязанности руководителя
Республиканского государственного учреждения
"Кзылкугинское районное Управление охраны
общественного здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Атырауской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
"____" ___________________ 2017 года
Г. Ажигалиева