Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 01 ақпанда № 3777 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 27 желтоқсандағы № 246 ұсынысына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Көздіғара ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қарашадағы № 13 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3695 тіркелген, аудандық "Қызылқоға" газетінің 2016 жылы 15 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Қабесов

Об утрате силы решения акима Куздыгаринского сельского округа от 28 ноября 2016 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Куздыгаринского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 19 января 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 февраля 2017 года № 3777
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан" и представлением главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кзылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 246 от 27 декабря 2016 года аким сельского округа РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения акима Куздыгаринского сельского округа от 28 ноября 2016 года № 13 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3695, опубликованное в районной газете "Қызылқоға" 15 декабря 2016 года).
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Кабесов