Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 116-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 3922 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезектен тыс ХІV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 73-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3747 санымен тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"6 461 542" деген сандар "6 756 517" деген сандармен ауыстырылсын;
"21 200" деген сандар "22 771" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 555 281" деген сандар "5 848 685" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"6 512 916" деген сандар "6 807 891" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша – 50%." деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"әлеуметтік салық бойынша – 100%."
7-тармақта:
"5 510" деген сандар "7 510" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 707" деген сандар "11 796" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"13 419" деген сандар "20 643" деген сандармен ауыстырылсын;
"166 864" деген сандар "169 264" деген сандармен ауыстырылсын;
"7 149" деген сандар "38 580" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 159" деген сандар "115 009" деген сандармен ауыстырылсын;
"автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 13 500 мың теңге"; деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау және құжаттарын дайындау шығындарына – 63 844 мың теңге";
"599 407" деген сандар "599 907" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"аудандық мәслихат аппаратын материалдық-техникалық жабдықтауға – 11 000 мың теңге";
"мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 52 360 мың теңге";

О внесении изменении и дополнении в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 30 июня 2017 года № 116-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 июля 2017 года № 3922
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение районного акимата об уточнении районного бюджета на 2017-2019 годы, районный маслихат на внеочередной ХІV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2016 года № 73-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3747, опубликовано 18 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 461 542" заменить цифрами "6 756 517";
цифры "21 200" заменить цифрами "22 771";
цифры "5 555 281" заменить цифрами "5 848 685";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "6 512 916" заменить цифрами "6 807 891";
в пункте 2:
строку "по социальному налогу – 50%." изложить в следующей редакции:
"по социальному налогу – 100%."
в пункте 7:
цифры "5 510" заменить цифрами "7 510";
цифры "8 707" заменить цифрами "11 796";
в пункте 11:
цифры "13 419" заменить цифрами "20 643";
цифры "166 864" заменить цифрами "169 264";
цифры "7 149" заменить цифрами "38 580";
цифры "59 159" заменить цифрами "115 009";
строку "13 500 тысяч тенге - на текущее содержание автомобильных дорог" изложить в следующей редакции:
"63 844 тысяч тенге - на оформление документов и текущее содержание автомобильных дорог";
цифры "599 407" заменить цифрами "599 907";
дополнить строками следующего содержания:
"11 000 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение аппарата районного маслихата";
"52 360 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования";

"азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 6 000 мың теңге";
"қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 61 836 мың теңге";
"ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 8 370 мың теңге";
12-тармақта:
"48 300" деген сандар "49 300" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.

"6 000 тысяч тенге - на приобретение жилья отдельным категориям граждан";
"61 836 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду";
"8 370 тысяч тенге - на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности";
в пункте 12:
цифры "48 300" заменить цифрами "49 300".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).