2018-2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы
Атырау облысы Индер ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 169-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 4044 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және аудандық әкімдігі ұсынған 2018-2020 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттерінің жобаларын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 89 392 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 353 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 539 мың теңге;
2) шығындар – 89 392 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 03.04.2018 № 192-VI; 27.09.2018 № 218-VI; 05.12.2018 № 230-VI шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 74 265 мың теңге көлемінде субвенция көзделсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 05.12.2018 № 230-VI шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 62 702 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2017 года № 169-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 января 2018 года № 4044
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьеи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2018-2020 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 392 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 353 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 539 тысяч тенге;
2) затраты – 89 392 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Индерского районного маслихата Атырауской области от 03.04.2018 № 192-VI; от 27.09.2018 № 218-VI; от 05.12.2018 № 230-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 74 265 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 05.12.2018 № 230-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 702 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

Есбол ауылдық округі – 28 512 мың теңге;
Өрлік ауылдық округі – 4 523 мың теңге;
Көктоғай ауылдық округі – 1 883 мың теңге көзделсiн.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 03.04.2018 № 192-VI; 27.09.2018 № 218-VI; 05.12.2018 № 230-VI шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Құлғалиев) жүктелсін.

Есболский сельский округ – 28 512 тысяч тенге;
Орликовский сельский округ – 4 523 мың теңге;
Коктогайский сельский округ – 1 883 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 03.04.2018 № 192-VI (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 27.09.2018 № 218-VI; от 05.12.2018 № 230-VI (вводится в действие c 01.01.2018).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства (С. Кулгалиев).