Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 ақпандағы № 275-V "Құрманғазы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 203-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 3973 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын басшылыққа алып аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 12 ақпандағы № 275-V "Құрманғазы аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2875 санымен тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірде аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХVІІ сессиясының төрағасы
Ө. Бурханов
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 12 февраля 2014 года № 275-V "Об утверждении регламента Курмангазинского районного маслихата"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 29 сентября 2017 года № 203-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 октября 2017 года № 3973
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 12 февраля 2014 года № 275-V "Об утверждении регламента Курмангазинского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2875, опубликовано 10 апреля 2014 года в районной газете "Серпер").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХVІІ сессии районного маслихата
О. Бурханов
Секретарь районного маслихата Б. Жугинисов