Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 44 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 3877 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37–бабына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл ауылындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б.Рамазанов
Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "10" мамырдағы 44 шешіміне қосымша
Ақкөл ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге - "Абай" есімі;
2) № 2 көшеге - "Амангелді Иманов" есімі;
3) № 3 көшеге - "Дина Нұрпейісова" есімі;
4) № 4 көшеге - "Жамбыл Жабаев" есімі;
5) № 5 көшеге - "Мәншүк Мәметова" есімі;
6) № 6 көшеге - "Қаныш Сәтбаев" есімі;
7) № 7 көшеге - "Махамбет" есімі;
8) № 8 көшеге - "Сайпеден Құспанов" есімі;
9) № 9 көшеге - "Құрманғазы" есімі;
10) № 10 көшеге - "Әбу Сәрсенбаев" есімі;
11) № 11 көшеге - "Рахымжан Қошқарбаев" есімі;
12) № 12 көшеге - "Дінмұхамед Қонаев" есімі;
13) № 13 көшеге - "Жұмекен Нәжімеденов" есімі;
14) № 14 көшеге - "Әліби Жангелдин" есімі;
15) № 15 көшеге - "Әлия Молдағұлова" есімі
16) № 16 көшеге - "Шоқан Уалиханов" есімі;
17) № 17 көшеге - "Төлесін Әлиев" есімі;
18) № 18 көшеге - "Құлес Тәкешов" есімі;
19) № 19 көшеге - "Шәмші Қалдаяқов" есімі;
20) № 20 көшеге - "Мұхтар Әуезов" есімі;
21) № 21 көшеге - "Исатай" есімі;
22) № 22 көшеге - "Сұлтан Бейбарыс" есімі;
23) № 23 көшеге - "Сәкен Сейфуллин" есімі;
24) № 24 көшеге - "Ыбырай Алтынсарин" есімі;
25) № 25 көшеге - "Мұқағали Мақатаев" есімі;
26) № 26 көшеге - "Арқалық" атауы.

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Аккольского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 10 мая 2017 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 6 июня 2017 года № 3877
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам села Акколь согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Рамазанов
Приложение к решению акима Аккольского сельского округа от "10" мая 2017 года 44
Список наименовании улиц по селу Акколь:
1) улице № 1 – имя "Абай";
2) улице № 2 – имя "Амангелді Иманов";
3) улице № 3 – имя "Дина Нұрпейісова";
4) улице № 4 – имя "Жамбыл Жабаев";
5) улице № 5 – имя "Мәншүк Мәметова";
6) улице № 6 – имя "Қаныш Сәтбаев";
7) улице № 7 – имя "Махамбет";
8) улице № 8 – имя "Сайпеден Құспанов";
9) улице № 9 – имя "Құрманғазы";
10) улице № 10 – имя "Әбу Сәрсенбаев";
11) улице № 11 – имя "Рахымжан Қошқарбаев";
12) улице № 12 – имя "Дінмұхамед Қонаев";
13) улице № 13 – имя "Жұмекен Нәжімеденов";
14) улице № 14 – имя "Әліби Жангелдин";
15) улице № 15 – имя "Әлия Молдағұлова";
16) улице № 16 – имя "Шоқан Уалиханов";
17) улице № 17 – имя "Төлесін Әлиев";
18) улице № 18 – имя "Құлес Тәкешов";
19) улице № 19 – имя "Шәмші Қалдаяқов";
20) улице № 20 – имя "Мұхтар Әуезов";
21) улице № 21 – имя "Исатай";
22) улице № 22 – имя "Сұлтан Бейбарыс";
23) улице № 23 – имя "Сәкен Сейфуллин";
24) улице № 24 – имя "Ыбырай Алтынсарин";
25) улице № 25 – имя "Мұқағали Мақатаев";
26) улице № 26 – наименование "Арқалық".