Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Сүйіндік ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 2 маусымдағы № 35 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 3895 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 7 ақпандағы қорытындысы негізінде, Сүйіндік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сүйіндік, Жалғызапан, Батырбек, Егінқұдық ауылдарындағы кейбір көшелерге қосымшаға сәйкес келесі атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Алдамжаров
Сүйіндік ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы "2" маусым № 11 шешіміне қосымша
1. Сүйіндік ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Бекмұханбет Хазрет Қалпе" есімі;
2) № 2 көшеге – "Жеңіс" атауы;
3) № 3 көшеге – "Жастар" атауы;
4) № 4 көшеге – "Шәден Тұржанов" есімі;
5) № 5 көшеге – "Ардагерлер" атауы;
6) № 6 көшеге – "Абай" есімі;
7) № 7 көшеге – "Айтқали Таңатаров" есімі;
8) № 8 көшеге – "Ғабдолла Омаров" есімі;
9) № 9 көшеге – "Құрманғазы" есімі;
10) № 10 көшеге – "Сисен Омаев" есімі.
2. Жалғызапан ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Жәңгір хан" есімі;
2) № 2 көшеге – "Бөкей хан" есімі.
3. Батырбек ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Нарын" атауы;
2) № 2 көшеге – "Шағыл" атауы.
4. Егінқұдық ауылындағы көше атауларының тізімі:
1) № 1 көшеге – "Тұщықұдық" атауы;
2) № 2 көшеге – "Жұмыскер" атауы.

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Суюндукского сельского округа Курмангазинского района Атырауской области от 2 июня 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 июня 2017 года № 3895
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Респулике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 7 февраля 2017 года и аким Суюндукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования некоторым улицам села Суюндук, Жалгызапан, Батырбек, Егинкудук согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Алдамжаров
Приложение к решению акима Суюндукского сельского округа от "2" июня 2017 года № 11
1. В селе Суюндук:
1) улице № 1 - имя "Бекмұханбет Хазрет Қалпе";
2) улице № 2 - наименование "Жеңіс";
3) улице № 3 - наименование "Жастар";
4) улице № 4 - имя "Шәден Тұржанов";
5) улице № 5 - наименование "Ардагерлер";
6) улице № 6 – имя "Абай";
7) улице № 7 – имя "Айтқали Таңатаров";
8) улице № 8 – имя "Ғабдолла Омаров";
9) улице № 9 – имя "Құрманғазы";
10) улице № 10 – имя "Сисен Омаев".
2. В селе Жалгызапан:
1) улице № 1- имя "Жәңгір хан";
2) улице № 2- имя "Бөкей хан".
3. В селе Батырбек:
1) улице № 1 - наименование "Нарын";
2) улице № 2 - наименование "Шағыл".
4. В селе Егинкудук:
1) улице № 1 - наименование "Тұщықұдық";
2) улице № 2- наименование "Жұмыскер".