Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қаңтарда № 3958 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3919-нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 482 269 184 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 31 364 477 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 257 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 450 643 011 мың теңге;
2) шығындар – 478 541 794 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6 451 442 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 311 325 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 859 883 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 604 240 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 604 240 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 3 328 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 328 292 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге;
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға;

О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 января 2017 года № 10/102-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 января 2017 года № 3958. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3919, опубликовано 21 декабря 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 482 269 184 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 364 477 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 257 696 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 450 643 011 тысяч тенге;
2) затраты – 478 541 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 451 442 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 311 325 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 859 883 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 604 240 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 604 240 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 3 328 292 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 328 292 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;

Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға.
Көрсетілген трансферттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысына;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Көрсетілген кредиттерді аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";

на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы.
Распределение указанных трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены кредиты бюджетам районов (городов областного значения), в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья;
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения;
для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных кредитов бюджетам районов (городов областного значения) осуществляется на основании постановления акимата области.";

2 296 509
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
718 228
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
7 258 776
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
92 918
4
Емханалар
8 865 410
253
Облыстық денсаулық сақтау басқармасы
8 865 410
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
8 522 433
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
342 977
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
5 953 774
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 953 774
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
5 911 662
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
42 112
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
8 940 390
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 940 390
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 198
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1 675 359
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
67 869
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
71 616
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
82 966
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
95 163
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 807 219
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 376 029
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 088 261
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 232 181
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
570 592
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
281 151
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 296 509
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
718 228
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
7 258 776
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
92 918
4
Поликлиники
8 865 410
253
Управление здравоохранения области
8 865 410
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
8 522 433
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
342 977
5
Другие виды медицинской помощи
5 953 774
253
Управление здравоохранения области
5 953 774
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
5 911 662
029
Областные базы спецмедснабжения
42 112
9
Прочие услуги в области здравоохранения
8 940 390
253
Управление здравоохранения области
8 940 390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
140 198
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1 675 359
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
67 869
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
71 616
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
82 966
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
95 163
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 807 219
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 376 029
1
Социальное обеспечение
9 088 261
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 232 181
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
570 592
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
281 151
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

1 324 624
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
469 008
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
455 403
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 131 403
261
Облыстың білім басқармасы
751 361
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
678 613
037
Әлеуметтік сауықтандыру
72 748
271
Облыстың құрылыс басқармасы
104 719
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
104 719
2
Әлеуметтiк көмек
1 482 634
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 482 634
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 482 634
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 805 134
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 705 296
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 044
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
157 811
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 152 315
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
49 437
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 054 514
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
120 526
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31 649
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 324 624
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
469 008
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
455 403
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 131 403
261
Управление образования области
751 361
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
678 613
037
Социальная реабилитация
72 748
271
Управление строительства области
104 719
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
104 719
2
Социальная помощь
1 482 634
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 482 634
003
Социальная поддержка инвалидов
1 482 634
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 805 134
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 705 296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
129 044
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
157 811
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 152 315
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
49 437
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
1 054 514
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
120 526
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 649
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

13 669 089
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29 929 770
1
Ауыл шаруашылығы
26 025 458
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 683 522
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
210 160
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
500 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
140 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 760 060
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
133 659
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 156 600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
35 036
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
359 560
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 000 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 500 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 000 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 889 445
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
50 211
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 172
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау

13 669 089
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29 929 770
1
Сельское хозяйство
26 025 458
255
Управление сельского хозяйства области
25 683 522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
210 160
002
Поддержка семеноводства
500 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
140 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 760 060
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
133 659
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 156 600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
35 036
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
359 560
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 000 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 500 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 000 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 889 445
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
50 211
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 172
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования

503 923
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
495 278
261
Облыстың білім басқармасы
818 378
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
738 639
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 739
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
500 000
2
Әлеуметтiк көмек
1 097 189
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 097 189
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 097 189
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
261 128
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
186 586
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 292
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
52 294
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
74 542
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74 542
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 001 554
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 422 131
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 422 131
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 272 666
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 149 465
2
Коммуналдық шаруашылық
25 579 423
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
25 579 423
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 021
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 839 863
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 780 156
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

503 923
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
495 278
261
Управление образования области
818 378
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
738 639
037
Социальная реабилитация
79 739
271
Управление строительства области
500 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
500 000
2
Социальная помощь
1 097 189
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 097 189
003
Социальная поддержка инвалидов
1 097 189
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
261 128
256
Управление координации занятости и социальных программ области
186 586
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
134 292
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
52 294
270
Управление по инспекции труда области
74 542
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
74 542
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 001 554
1
Жилищное хозяйство
7 422 131
271
Управление строительства области
7 422 131
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 272 666
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 149 465
2
Коммунальное хозяйство
25 579 423
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
25 579 423
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
130 021
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 839 863
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
16 780 156
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения