Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 наурызда № 4007 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4-тармақтарына, 111-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3919-нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 494 537 640 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 30 926 395 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 410 785 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 460 193 460 мың теңге;
2) шығындар – 492 171 336 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 527 328 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 103 446 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 576 118 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 693 106 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 693 106 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 854 130 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 854 130 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2017 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
бюджеттеріне:
Сарыағаш ауданының – 51,1 пайыз;
Түлкібас ауданының – 87,5 пайыз;
Шардара ауданының – 72,0 пайыз;
Арыс қаласының – 88,0 пайыз;

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 11/109-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 марта 2017 года № 4007. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3919, опубликовано 21 декабря 2016 года в газете "Южный Казахстан") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 494 537 640 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 926 395 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 410 785 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 460 193 460 тысяч тенге;
2) затраты – 492 171 336 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 527 328 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 103 446 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 576 118 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 693 106 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 693 106 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 854 130 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 854 130 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского районов и городов Арысь, Шымкент – 50 процентов;
в бюджеты:
Сарыагашского района – 51,1 процента;
Тюлькубасского района – 87,5 процентов;
Шардаринского района – 72,0 процента;
города Арысь – 88,0 процентов;

Шымкент қаласының – 53,4 пайыз;
облыстық бюджетке:
Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 48,9 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 12,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 28,0 пайыз;
Арыс қаласынан – 12,0 пайыз;
Шымкент қаласынан – 46,6 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке Шымкент қаласынан – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Түлкібас ауданынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 80,2 пайыз;
облыстық бюджетке Түлкібас ауданынан – 19,8 пайыз болып белгіленсін.";
4-1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы С. Қуашбай
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

города Шымкент – 53,4 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского районов и городов Арысь, Шымкент – 50 процентов;
от Сарыагашского района – 48,9 процентов;
от Тюлькубасского района – 12,5 процентов;
от Шардаринского района – 28,0 процентов;
от города Арысь – 12,0 процентов;
от города Шымкент – 46,6 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения) – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Шымкент – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 50 процентов;
в областной бюджет от города Шымкент – 50 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Тюлькубасского района – 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 80,2 процента;
в областной бюджет от Тюлькубасского района – 19,8 процентов.";
пункт 4-1 дополнить абзацем шестым следующего содержания:
"на изъятие земельных участков для государственных нужд.";
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
областного маслихата С. Куашбай
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев
Приложение 1
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата

67 869
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
71 616
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
82 966
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
95 163
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 100
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 708 789
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 599 743
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 092 785
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 236 705
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
571 221
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
281 151
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 326 381
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
470 076
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 473
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 131 403
261
Облыстың білім басқармасы
751 361
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
678 613
037
Әлеуметтік сауықтандыру
72 748
271
Облыстың құрылыс басқармасы
104 719
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
104 719
2
Әлеуметтiк көмек
1 550 394
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 550 394
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 550 394
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
5 956 564
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

67 869
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
71 616
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
82 966
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
95 163
030
Капитальные расходы государственного органа
5 100
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 708 789
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 599 743
1
Социальное обеспечение
9 092 785
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 236 705
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
571 221
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
281 151
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 326 381
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
470 076
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
456 473
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 131 403
261
Управление образования области
751 361
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
678 613
037
Социальная реабилитация
72 748
271
Управление строительства области
104 719
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
104 719
2
Социальная помощь
1 550 394
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 550 394
003
Социальная поддержка инвалидов
1 550 394
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
5 956 564
256
Управление координации занятости и социальных программ области

5 832 593
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 354
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
157 811
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 137 209
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
49 437
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 054 514
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
120 526
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
167 742
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 741
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 741
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
71 067
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 067
723
Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы
24 133
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
24 133
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
41 618 701
1
Тұрғын үй шаруашылығы
25 987 410
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
468 027
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
468 027
271
Облыстың құрылыс басқармасы
25 519 383
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 832 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
135 354
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
157 811
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 137 209
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
49 437
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
1 054 514
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
120 526
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
167 742
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 741
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3 741
270
Управление по инспекции труда области
71 067
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 067
723
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области
24 133
013
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24 133
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
41 618 701
1
Жилищное хозяйство
25 987 410
251
Управление земельных отношений области
468 027
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
468 027
271
Управление строительства области
25 519 383
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

500 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
140 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
1 760 060
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
133 659
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 156 600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
35 036
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
25 405
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
359 560
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 000 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 500 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 814 751
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 889 445
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
50 211
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 172
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
340 269
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау

500 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
140 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
1 760 060
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
133 659
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 156 600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
35 036
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 405
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
359 560
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 000 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 500 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 814 751
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 889 445
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
50 211
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 172
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
340 269
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
500 000
2
Әлеуметтiк көмек
1 025 411
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 025 411
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 025 411
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
271 456
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
182 642
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 178
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
51 464
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
16 046
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 046
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
72 768
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 768
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 903 643
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 314 840
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 314 840
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 582 632
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 732 208
2
Коммуналдық шаруашылық
26 588 803
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
26 588 803
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 088
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 402 705
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 432 409
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 814 090
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

271
Управление строительства области
500 000
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
500 000
2
Социальная помощь
1 025 411
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 025 411
003
Социальная поддержка инвалидов
1 025 411
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
271 456
256
Управление координации занятости и социальных программ области
182 642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
131 178
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
51 464
263
Управление внутренней политики области
16 046
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 046
270
Управление по инспекции труда области
72 768
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
72 768
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 903 643
1
Жилищное хозяйство
7 314 840
271
Управление строительства области
7 314 840
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 582 632
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 732 208
2
Коммунальное хозяйство
26 588 803
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
26 588 803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
127 088
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 402 705
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
15 432 409
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 814 090
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

140 602
021
Туристік қызметті реттеу
140 602
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
776 592
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
277 771
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
277 771
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
498 821
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
209 329
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
289 492
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
32 356 935
1
Отын және энергетика
11 613 347
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 613 347
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 050 533
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
562 814
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
20 743 588
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 743 588
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 743 588
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
32 689 742
1
Ауыл шаруашылығы
29 315 085
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
28 858 999
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
226 632
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
550 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
140 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
2 500 000
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
50 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 608 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
40 866
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

140 602
021
Регулирование туристской деятельности
140 602
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
776 592
263
Управление внутренней политики области
277 771
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
277 771
283
Управление по вопросам молодежной политики области
498 821
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
209 329
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
289 492
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
32 356 935
1
Топливо и энергетика
11 613 347
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 613 347
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
11 050 533
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
562 814
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
20 743 588
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
20 743 588
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
20 743 588
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
32 689 742
1
Сельское хозяйство
29 315 085
255
Управление сельского хозяйства области
28 858 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
226 632
002
Поддержка семеноводства
550 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
140 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
2 500 000
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
50 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 608 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
40 866
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)