Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/115-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4068 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды – Шымкент қаласы мәслихатының 11.12.2019 № 58/506-6с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтезбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/115-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 20 апреля 2017 года № 4068. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506-6с
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 11.12.2019 № 58/506-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы С. Қуашбай
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Қ. Балабиев
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2017 жылғы 30
наурыздағы № 11/115-V
шешіміне қосымша
Шымкент қаласының әлеуметтік маңызы бар қатынастар тізбесі
№ п/п
Қатынастар
1.
№ 55 "Ынтымақ шағынауданы – Ордабасы алаңы- Ынтымақ шағынауданы"
2.
№ 141 "Қазығұрт (кірпіш зауыты) шағынауданы – Мирас шағынауданы- Қазығұрт (кірпіш зауыты) шағынауданы"
3.
№ 142 "Текесу шағынауданы – темір жол вокзалы- Текесу шағынауданы"
4.

1. Определить перечень социально значимых сообщений по городу Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата С. Куашбай
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата
от 30 марта 2017 года
№ 11/115- V
Перечень социально значимых сообщений по городу Шымкент
п/п
Сообщений
1.
№ 55 "Микрорайон Ынтымак – площадь Ордабасы - микрорайон Ынтымак"
2.
№ 141 "Микрорайон Казыгурт (кирпичный завод) – микрорайон Мирас- микрорайон Казыгурт (кирпичный завод)"
3.
№ 142 "Микрорайон Текесу – железнодорожный вокзал- микрорайон Текесу"
4.

№ 143 "Бадам-2 шағынауданы – жабық базар- Бадам-2 шағынауданы"
5.
№ 144 "Айнатас шағынауданы - темір жол вокзалы- Айнатас шағынауданы"
6.
№ 146 "Жаңаталап шағынауданы – көркем гимнастика мектебі- Жаңаталап шағынауданы"
7.
№ 147 "Көркем гимнастика мектебі – Ақжар, Ақтас шағынаудандары- көркем гимнастика мектебі"
8.
№ 148 "Темір жол вокзалы - Өтеміс, Шапырашты, Абдулабад шағынаудандары- темір жол вокзалы"
9.
№ 149 "Айна базар – Достық-2 шағынауданы- Айна базар"
10.
№ 150 "Темір жол вокзалы- қалалық балалар ауруханасы - темір жол вокзалы"

№ 143 "Микрорайон Бадам-2 – крытый рынок- микрорайон Бадам-2"
5.
№ 144 "Микрорайон Айнатас - железнодорожный вокзал- микрорайон Айнатас"
6.
№ 146 "Микрорайон Жанаталап – школа художественной гимнастики- микрорайон Жанаталап"
7.
№ 147 "Школа художественной гимнастики – микрорайоны Акжар, Актас- школа художественной гимнастики"
8.
№ 148 "Железнодорожный вокзал - микрорайоны Отемис, Шапырашты, Абдулабад - железнодорожный вокзал"
9.
№ 149 "Айна базар – микрорайон Достық-2 - Айна базар"
10.
№ 150 "Железнодорожный вокзал-городская детская больница - железнодорожный вокзал"