Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VI шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 маусымда № 4132 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4-тармақтарына, 111-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3919-нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 494 400 000 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 30 353 652 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 545 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 460 485 998 мың теңге;
2) шығындар – 492 259 365 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 339 549 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 915 667 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 576 118 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 693 106 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 693 106 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 5 892 020 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 892 020 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2017 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Бәйдібек, Ордабасы, Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
бюджеттеріне:

О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2017 года № 13/143-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 июня 2017 года № 4132. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3919, опубликовано 21 декабря 2016 года в газете "Южный Казахстан" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 494 400 000 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 30 353 652 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 545 350 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 460 485 998 тысяч тенге;
2) затраты – 492 259 365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 339 549 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 915 667 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 576 118 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 693 106 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 693 106 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 5 892 020 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 892 020 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Ордабасынского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского и городов Арысь, Кентау, Шымкент – 50 процентов;
в бюджеты:

Бәйдібек ауданының – 61,8 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 55,2 пайыз;
Түлкібас ауданының – 97,5 пайыз;
Шардара ауданының – 72,0 пайыз;
Арыс қаласының – 88,0 пайыз;
Кентау қаласының – 76,5 пайыз;
Шымкент қаласының – 58,5 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек, Ордабасы, Сарыағаш, Түлкібас, Шардара аудандарынан және Арыс, Кентау, Шымкент қалаларынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Бәйдібек ауданынан – 38,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 44,8 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 2,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 28,0 пайыз;
Арыс қаласынан – 12,0 пайыз;
Кентау қаласынан – 23,5 пайыз;
Шымкент қаласынан – 41,5 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Ордабасы ауданынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы ауданынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Шымкент қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
Шымкент қаласының бюджетіне – 50 пайыз;
облыстық бюджетке Шымкент қаласынан – 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Ордабасы және Түлкібас аудандарынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 80,2 пайыз;
облыстық бюджетке:
Ордабасы және Түлкібас аудандарынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 100 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 19,8 пайыз болып белгіленсін.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы бесінші абзацпен толықтырылсын:
"облыстың білім басқармасы бойынша.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Әбдіхалық
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ. Балабиев

района Байдибека – 61,8 процента;
Сарыагашского района – 55,2 процента;
Тюлькубасского района – 97,5 процентов;
Шардаринского района – 72,0 процента;
города Арысь – 88,0 процентов;
города Кентау – 76,5 процентов;
города Шымкент – 58,5 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме районов Байдибека, Ордабасынского, Сарыагашского, Тюлькубасского, Шардаринского и городов Арысь, Кентау, Шымкент – 50 процентов;
от района Байдибека – 38,2 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;
от Сарыагашского района – 44,8 процентов;
от Тюлькубасского района – 2,5 процентов;
от Шардаринского района – 28,0 процентов;
от города Арысь – 12,0 процентов;
от города Кентау – 23,5 процентов;
от города Шымкент – 41,5 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского района – 50 процентов;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского района – 50 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в бюджеты районов (городов областного значения), кроме города Шымкент – 100 процентов;
в бюджет города Шымкент – 50 процентов;
в областной бюджет от города Шымкент – 50 процентов;
по социальному налогу в бюджеты районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского и Тюлькубасского районов – 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 80,2 процента;
в областной бюджет:
от районов (городов областного значения), кроме Ордабасынского и Тюлькубасского районов – 50 процентов;
от Ордабасынского района – 100 процентов;
от Тюлькубасского района – 19,8 процентов.";
пункт 4 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
"управлению образования области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
областного маслихата К. Абдихалык
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата

1 667 229
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
67 869
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
71 616
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
82 966
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
95 163
030
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 100
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 055 189
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16 557 792
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
9 081 186
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
8 225 106
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
565 221
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
281 151
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 320 633
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
470 250
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
456 448
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 131 403
261
Облыстың білім басқармасы
751 361
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
678 613
037
Әлеуметтік сауықтандыру
72 748
271
Облыстың құрылыс басқармасы
104 719
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
104 719
2
Әлеуметтiк көмек
1 545 678
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 545 678
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 545 678
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

1 667 229
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
67 869
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
71 616
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
82 966
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
95 163
030
Капитальные расходы государственного органа
5 100
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 055 189
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16 557 792
1
Социальное обеспечение
9 081 186
256
Управление координации занятости и социальных программ области
8 225 106
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
565 221
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
281 151
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 320 633
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
470 250
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
456 448
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5 131 403
261
Управление образования области
751 361
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
678 613
037
Социальная реабилитация
72 748
271
Управление строительства области
104 719
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
104 719
2
Социальная помощь
1 545 678
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 545 678
003
Социальная поддержка инвалидов
1 545 678
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

5 930 928
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 832 390
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 354
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
157 811
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
10 000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 137 209
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
49 309
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 054 514
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
120 526
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
167 667
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 030
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 030
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 741
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 741
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 767
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 767
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
40 544 843
1
Тұрғын үй шаруашылығы
25 216 074
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
918 939
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
918 939
271
Облыстың құрылыс басқармасы
24 297 135
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 930 928
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 832 390
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
135 354
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
157 811
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 137 209
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
49 309
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
1 054 514
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
120 526
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
167 667
263
Управление внутренней политики области
25 030
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 030
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 741
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3 741
270
Управление по инспекции труда области
69 767
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 767
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
40 544 843
1
Жилищное хозяйство
25 216 074
251
Управление земельных отношений области
918 939
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
918 939
271
Управление строительства области
24 297 135
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
238 783
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
500 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
140 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
206 025
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
133 659
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
7 156 600
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 385
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
25 405
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
359 560
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
354 311
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 472 897
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 500 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 814 751
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 089 445
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
50 211
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 172
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
340 269
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
238 783
002
Поддержка семеноводства
500 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
140 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
206 025
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
133 659
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
7 156 600
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 385
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
25 405
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
359 560
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
354 311
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 472 897
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 500 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 814 751
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 089 445
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
50 211
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 172
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
340 269
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства