Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/91-6с "2017-2019 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджетi туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 14/117-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 24 ақпанда № 3982 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/91-6с "2017-2019 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3929 тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 109 756 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 909 059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 826 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 403 641 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 291 574 мың теңге;
2) шығындар – 114 676 038 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 716 896 мың теңге, оның ішінде: бюджеттік кредиттер – 919 843 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 202 947 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы – -5 636 834 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5 636 834 мың теңге.";
6 тармақта:
"100 000" деген сандар "200 000" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ғ. Ташқараев
Қалалық мәслихат
хатшысы Н. Бекназаров
Шымкент қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
23 ақпандағы № 14/117-6с
шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы № 11/91-6с
шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/91-6с "О бюджете города Шымкент на 2017-2019 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 февраля 2017 года № 14/117-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 февраля 2017 года № 3982. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/91-6с "О бюджете города Шымкент на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3929, опубликовано 6 января 2017 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 756 100 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 46 909 059 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 151 826 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 403 641 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 291 574 тысяч тенге;
2) затраты – 114 676 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 716 896 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 919 843 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 202 947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета – -5 636 834 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5 636 834 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифры "100 000" заменить цифрами "200 000";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата Г. Ташкараев
Секретарь городского
маслихата Н. Бекназаров
Приложение № 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 февраля 2017 года № 14/117-6с
Приложение № 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11/91-6с
Бюджет города Шымкент на 2017 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

56 131
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 304 117
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
174 607
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 553
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 033 818
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 974 161
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 635 252
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 588 251
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 990
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
608 580
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
970 681
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
47 001
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
47 001
2
Әлеуметтiк көмек
2 441 709
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 441 709
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
926 152
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
29 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
537 115
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 249
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
100 355
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
129 315
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
609 700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
98 823
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
897 200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
897 200
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 936
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 126
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

56 131
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
1 304 117
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
174 607
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 553
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 033 818
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 974 161
1
Социальное обеспечение
1 635 252
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 588 251
005
Государственная адресная социальная помощь
8 990
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
608 580
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
970 681
464
Отдел образования района (города областного значения)
47 001
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
47 001
2
Социальная помощь
2 441 709
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 441 709
002
Программа занятости
926 152
006
Оказание жилищной помощи
29 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
537 115
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 249
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
100 355
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
129 315
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
609 700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
98 823
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
897 200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
897 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
136 936
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 126
021
Капитальные расходы государственного органа
6 216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы