Шымкент қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 маусымдағы № 17/155-6с шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4161 болып тiркелдi. Күші жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/179-VII шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы мәслихатының 12.08.2022 № 20/179-VII шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген) сәйкес, Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласында коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Е.Дәрменов
Қалалық мәслихат
хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қалалық
мәслихатының 2017 жылғы
"28" маусымдағы

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Шымкент
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 28 июня 2017 года № 17/155-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4161. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 12 августа 2022 года № 20/179-VII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Шымкент от 12.08.2022 № 20/179-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030) Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов в городе Шымкент согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Е.Дарменов
Секретарь городского
маслихата Н.Бекназаров
Приложение решению
Шымкентского городского
маслихата от "28" июня 2017