Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/49-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 13/85-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 маусымда № 4126 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/49-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3952 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 12 393 368 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 783 375 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 17 418 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 31 376 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 561 199 мың теңге;
2) шығындар – 12 366 281 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 9 355 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 614 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 259 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 101 834 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 101 834 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 84 102 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 84 102 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/49-VІ "О городском бюджете на 2017–2019 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2017 года № 13/85-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июня 2017 года № 4126. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/49-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3952, опубликовано 10 января 2017 года в газете "Арыс ақиқаты") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Арыс на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 393 368 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 783 375 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 418 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 31 376 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 561 199 тысяч тенге;
2) затраты – 12 366 281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 355 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 614 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 259 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 101 834 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 101 834 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 84 102 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 84 102 тысяч тенге.".

68673
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26305
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7388
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
7388
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
52829
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52829
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3787
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5754
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7389
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2981240
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2307238
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4747
024
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
4747
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
225447
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
20000
006
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
5490
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
198 944
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1013
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2066778
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
748888
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1317890
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10266
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10050
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
216
2
Коммуналдық шаруашылық
329610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

68673
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26305
464
Отдел образования района (города областного значения)
7388
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
7388
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
52829
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3787
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5754
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7389
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2981240
1
Жилищное хозяйство
2307238
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4747
024
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4747
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
225447
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
20000
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
5490
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
198 944
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1013
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2066778
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
748888
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1317890
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10266
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
10050
005
Капитальные расходы государственного органа
216
2
Коммунальное хозяйство
329610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)