Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 77 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 сәуірде № 4071 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 59 "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3934 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 10 006 692 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 803 738 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 30 093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 935 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9 157 926 мың теңге;
2) шығындар – 10 086 991 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -82 295 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 82 295 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 19 апреля 2017 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 апреля 2017 года № 4071. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/109-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2016 года № 59 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934, опубликовано 7 января 2017 года в газете "Кентау") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2017-2019 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 006 692 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 803 738 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 093 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –14 935 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 157 926 тысяч тенге;
2) затраты – 10 086 991 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит бюджета – -82 295 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 82 295 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 3 404 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 1 408 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 80 299 теңге.".
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Садуов
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 19 сәуірдегі № 77
шешіміне 1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының

погашение займов – 1 408 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 299 тысяч тенге.".
Приложение 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
городского маслихата Т. Садуов
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслиха
от 19 апреля 2017 года № 77
Приложение 1 к решению
Кентауского городского

378 694
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
166 730
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
211 964
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 826
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 826
2
Әлеуметтiк көмек
449 668
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 663
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 663
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
436 537
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
184 805
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 032
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 767
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 501
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 002
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 086
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
112 683
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 661
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 468
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 468
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 165
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 165
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 596
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 205
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 364
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 077 736
1
Тұрғын үй шаруашылығы
475 992
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 600
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

378 694
005
Государственная адресная социальная помощь
0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
166 730
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
211 964
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 826
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 826
2
Социальная помощь
449 668
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 663
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 663
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
436 537
002
Программа занятости
184 805
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 032
006
Оказание жилищной помощи
13 767
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 501
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 002
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 086
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
112 683
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 661
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 468
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 468
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 165
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 165
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 596
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 205
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3 364
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 077 736
1
Жилищное хозяйство
475 992
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 600
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов