Ащысай, Қарнақ, Хантағы ауылдарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 125 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 4368 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащысай ауылынын 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 50 264 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 905 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 665 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 46 694 мың теңге;
2) шығындар – 50 264 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 221 шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
2. 2018 жылы қалалық бюджеттен Ащысай ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 46 694 мың теңге болып белгіленсін.
3. Қарнақ ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 275 551 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 229 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 546 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 254 776;
2) шығындар – 275 551;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.

О бюджете сел Ачисай, Карнак, Хантаги на 2018-2020 годы
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 26 декабря 2017 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 5 января 2018 года № 4368. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслиха от 22 декабря 2017 года № 116 "О городскогом бюджете на 2018-2020 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ачисай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 264 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 905 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 665 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 46 694 тысяч тенге;
2) затраты – 50 264 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2018 № 221 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет села Ачисай в сумме 46 694 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Карнак на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 275 551 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 20 229 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 546 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 254 776 тысяч тенге;
2) затраты – 275 551 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 0;
6) финансирование дефицита бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 28.11.2018 № 221 шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiлсiн).
6. 2018 жылы қалалық бюджеттен Хантағы ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 149 951 мың теңге болып белгіленсін.
7. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде қалалық бюджеттен қаржыландыратын ұйымдарда жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда Хантағы, Қарнақ ауылдарындағы мамандарға жиырма бес пайызға, Ащысай ауылының қаладан тыс алыс қашықтықта орналасуын, ауылдың басқа ауылдарға қарағанда әлеуметтік-экономикалық жағдайының өте төмендігін, ауылда тұратын халықтың әл-ауқатының күрт нашарлауын, ауылда өндіріс және басқа тұрмыстық инфрақұрылымдардың жоқтығын ескере отырып Ащысай ауылына отыз пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28.11.2018 № 221 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Предусмотреть на 2018 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет села Хантаги в сумме 149 951 тысяч тенге.
7. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год в селах Кантаги, Карнак повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, в селе Ачисай в размере тридцать процентов, из-за отдаленности села Ачисай от города Кентау, низкого уровня социально-экономического развития села, плохого материального положения населения села, отсутствия промышленного производства, слабого развития инфраструктуры села, специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из городского бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.