Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 15/85-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 сәуірде № 4048 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/56-VІ "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3943 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда "Түркістан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан қаласының 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 30 703 071 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 269 293 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 27 391 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 72 439 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 28 333 948 мың теңге;
2) шығындар – 31 030 098 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 19 878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27 228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 350 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 346 905 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 346 905 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27 228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 350 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 327 027 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 апреля 2017 года № 15/85-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 апреля 2017 года № 4048. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года за № 11/109-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4007, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/56-VІ "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 6 января 2017 года в газете "Туркистон") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 703 071 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 269 293 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 391 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 439 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 333 948 тысяч тенге;
2) затраты – 31 030 098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19 878 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27 228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 350 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 346 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 346 905 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 27 228 тысяч тенге;
погашение займов – 7 350 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 327 027 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 2 к настоящему решению.