Ауыл, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық меншіктің тізбесін айқындау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 8 тамыздағы № 271 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 23 тамызда № 4196 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 10.09.2020 № 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 2-1) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 122 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы №148 қаулысымен бекітілген Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық мүліктің үлгі тізбесіне сәйкес, Қазығұрт ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыл, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық меншіктің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.А. Тұрсынқұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т. Телғараев
Қазығұрт аудан әкімдігінің
2017 жылғы 8 тамыздағы
№ 271 қаулысына қосымша
Ауыл, ауылдық округ әкімінің басқаруына берілетін аудандық коммуналдық меншіктің тізбесі
1. Аудандық коммуналдық заңды тұлғалар (балабақша, мектеп, мәдениет үйі, кітапхана).
2. Аудандық коммуналдық заңды тұлғаларға бекітілген мүлік (ғимарат, қызметтік автокөлік).
3. Ауданның мүлкі, оның ішінде аудандық коммуналдық меншікке айналдырылған (түскен) мүлік:
1) иесі жоқ жылжымайтын заттар;
2) тасталған заттар;
3) мұраға қалдыру құқығы бойынша өткен мүлік;
4) иесіз қалған мүлік;
5) олжа;
6) қараусыз қалған жануарлар;
7) өз бетінше салынған құрылыс.
4. Жалпы пайдаланудағы объектілер және аудандық коммуналдық заңды тұлғаларға бекітіліп берілмеген өзге де мүлік (автомобиль жолы, елді мекеннің көшесі, саябақ, сквер, бос уақытты өткізу орны, ескерткіш).

Об определении перечня районного коммунального имущества, передаваемого в управление акиму села, сельского округа
Постановление акимата Казыгуртского района Южно-Казахстанской области от 8 августа 2017 года № 271. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 23 августа 2017 года № 4196. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 10 сентября 2020 года № 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 10.09.2020 № 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном Государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", пунктом 5 статьи 122 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Типовому перечню районного коммунального имущества, передаваемого в управление акиму города районного значения, села, сельского округа утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 148, акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень районного коммунального имущества, передаваемого в управление акиму села, сельского округа согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.А. Турсынкулову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Т. Телгараев
Приложение к постановлению
акимата Казыгуртского района
от 8 августа 2017 года № 271
Перечень районного коммунального имущества, передаваемого в управление акимов сел, сельских округов
1. Районные коммунальные юридические лица (детский сад, школа, дом культуры, библиотека).
2. Имущество, закрепленное за районными коммунальными юридическими лицами (здание, служебный автотранспорт).
3. Имущество района, в том числе обращенное (поступившее) в районную коммунальную собственность:
1) бесхозные недвижимые вещи;
2) брошенные вещи;
3) имущество, перешедшее по праву наследования;
4) выморочное имущество;
5) находка;
6) безнадзорные животные;
7) самовольная постройка.
4. Объекты общего пользования и иное имущество, не закрепленное за районными коммунальными юридическими лицами (автомобильная дорога, улица населенного пункта, парк, сквер, место досуга, памятник).