Жетісай қаласының көшелеріне атаулар беру туралы
Бірлескен Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 27 қазандағы № 926 қаулысы және Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 18-148-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 қарашада № 4268 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабына, Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және Жетісай қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Мақтарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай қаласының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Т.Айбергенов көшесіне Зайырбек Ахметов атауы;
2) жоба көшесіне Алға атауы;
3) жоба көшесіне Бәйтерек атауы;
4) жоба көшесіне Қарашаңырақ атауы;
5) жоба көшесіне Қостөбе атауы;
6) жоба көшесіне Құсмұрын атауы;
7) жоба көшесіне Сарыбұлақ атауы;
8) жоба көшесіне Талдысай атауы;
9) № 1 жоба көшесіне Көкорай атауы;
10) № 3 жоба көшесіне Әндісай атауы;
11) № 4 жоба көшесіне Көктерек атауы;
12) № 6 жоба көшесіне Т.Айбергенов атауы;
13) № 10 жоба көшесіне Шалқыма атауы;
14) № 17 жоба көшесіне Ақтоғай атауы;
15) № 19 жоба көшесіне Азат атауы;
16) № 1 өткеліне Назқоңыр атауы;
17) Комсомол тұйығына Заман атауы;
18) Мехтупик тұйығына Сарбаз атауы;
19) Октябрь тұйығына Ұлан атауы;
20) Садовый тұйығына Алшалы атауы;
21) Декабристер орамына Туражол атауы;
22) Киров орамына Ақжол атауы.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: Ғ.Исмайлов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: Е.Жұмаділов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы: М.Жайлымшиев

О присвоении наименований улицам в городе Жетысай
Совместное постановление акимата Мактааральского района Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 926 и решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 18-148-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 ноября 2017 года № 4268
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при Южно-Казахстанском областном акимате от 27 сентября 2017 года и учитывая мнения населения города Жетысай, акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам города Жетысай следующие наименования:
1) улице Т.Айбергенова наименование Зайырбек Ахметов;
2) улице жоба наименование Алга;
3) улице жоба наименование Байтерек;
4) улице жоба наименование Карашанырак;
5)улице жоба наименование Костобе;
6) улице жоба наименование Кусмурын;
7) улице жоба наименование Сарыбулак;
8) улице жоба наименование Талдысай;
9) улице № 1 жоба наименование Кокорай;
10) улице № 3 жоба наименование Андисай;
11) улице № 4 жоба наименование Коктерек;
12) улице № 6 жоба наименование Т.Айбергенов;
13) улице № 10 жоба наименование Шалкыма;
14) улице № 17 жоба наименование Актогай;
15) улице № 19 жоба наименование Азат;
16) переулок № 1 наименование Назконыр;
17) тупик Комсомол наименование Заман;
18) тупик Мехтупик наименование Сарбаз;
19) тупик Октябрь наименование Улан;
20) тупик Садовый наименование Алшалы;
21) переулок Декабристов наименование Туражол;
22) переулок Киров наименование Акжол.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: Г. Исмайлов
Председатель сессии
районного маслихата Е. Жумадилов
Секретарь районного маслихата М. Жайлымшиев