Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-68-VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 20-154-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4314 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-V "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтарал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-68-V "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3938 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтарда "Мақтаарал" газетінде және 2017 жылғы 26 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Мақтарал ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 39 371 828 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2 232 413 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 43 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 216 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 37 059 339 мың теңге;
2) шығындар – 39 370 763 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 380 322 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 483 297 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 102 975 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 204 972 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 204 972 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 584 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 584 229 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 483 297 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 102 324 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-68-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 20-154-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 декабря 2017 года № 4314. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года за № 17/205-VІ "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 10-68-VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3938, опубликовано 27 января 2017 года в газете "Мақтаарал" и 26 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Мактааральского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих обьемах:
1) доходы – 39 371 828 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 232 413 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 43 860 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36 216 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 059 339 тысяч тенге;
2) затраты – 39 370 763 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 380 322 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 483 297 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 102 975 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 204 972 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 204 972 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 584 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 584 229 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 483 297 тысяч тенге;
погашение займов – 102 324 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 203 256 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 және 2 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мақтарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

используемые остатки бюджетных средств – 203 256 тысяч тенге.".
Приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;