Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі № 15/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 шілдеде № 4150 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/143-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4132 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3932 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 171 683 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 597 624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 991 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 227 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 529 841 мың теңге;
2) шығындар – 17 370 177 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 529 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 558 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 251 023 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251 023 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 087 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 558 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 июля 2017 года № 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 июля 2017 года № 4150. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского обласного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/143-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского обласного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4132 Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3932, опубликовано 21 января 2017 года в газете "Ордабасы оттары" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2017 года) следующие изменений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 171 683 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 597 624 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 991 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 227 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 529 841 тысяч тенге;
2) затраты – 17 370 177 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 529 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 558 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 251 023 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251 023 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 087 тысяч тенге;
погашение займов – 32 558 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 198 494 мың тенге.".
2. 2017 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 100 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 100 пайыз және әлеуметтік салықтан 100 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері бекітілсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Досым
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Садвақасов
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 22желтоқсандағы № 8/1
шешіміне1-қосымша
Ордабасы аудандық

используемые остатки бюджетных средств – 198 494 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога в размере 100 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 100 процентов и социального налога в размере 100 процентов в областной бюджет.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель районного маслихата Қ.Досым
Секретарь районного маслихата Б.Садвахасов
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихатаот 22 декабря 2016
года № 8/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного

008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1
Отын және энергетика
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу энергетикалық жүйені дамыту
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1
Топливо и энергетика
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
9
Прочие услуги в области топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)