Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістертер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 20/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 4317 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-IV "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74- IV "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/1 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3932 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 407 635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 601 460 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 447 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 935 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 765 793 мың теңге;
2) шығындар – 17 606 129 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -32 572 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 572 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 165 922 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165 922 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 32 572 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 декабря 2017 года № 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 14 декабря 2017 года № 4317. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского обласного маслихата от 30 ноября 2017 года № 17/205-IV "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского обласного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-IV "Об обласном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287 Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 8/1 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3932, опубликовано 21 января 2017 года в газете "Ордабасы оттары и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2017 года") следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 407 635 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 601 460 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 447 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 935 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 765 793 тысяч тенге;
2) затраты – 17 606 129 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -32 572 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 572 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 165 922 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165 922 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 32 572 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 198 494 мың тенге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

используемые остатки бюджетных средств – 198 494 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;