Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-62/ VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 12-76/VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3968 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-62/VІ "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3945 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда "Мәртөбе" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 26 428 843 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 3 034 771 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 483 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 23 357 589 мың теңге;
2) шығындар – 26 456 300 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10 727 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 017 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 290 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 38 184 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 38 184 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 17 017 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 290 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 457 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-62/VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 февраля 2017 года № 12-76/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 3968. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года за № 10/102-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-62/VІ "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3945, опубликованного 6 января 2017 года в газете "Пульс Сайрама") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сайрамского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 428 843 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 034 771 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 483 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 357 589 тысяч тенге;
2) затраты – 26 456 300 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 017 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 290 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 38 184 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 38 184 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 17 017 тысяч тенге;
погашение займов – 6 290 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 457 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.