Жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2017 жылғы 9 қазандағы № 16 шешімі. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 17 қазанда № 4235 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданы әкiмiнiң 23.01.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуiрдегi Заңының 48 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 2 шiлдедегi № 756 "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгiлеу туралы" қаулысына сәйкес және Сайрам ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөнiндегi комиссиясының кезектен тыс отырысының 2017 жылғы 23 тамыздағы № 6 хаттамасы негiзiнде, Сайрам ауданының әкiмi ШЕШIМ ЕТЕДI:
1. Сайрам ауданы Қарамұрт ауылдық округінің 117 кварталында Ақсу өзені бойында орналасқан сібір жарасы көміндісін су шаюы қаупі туындауы мүмкiндігіне байланысты жергiлiктi ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Сайрам ауданы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамалық актiлерiнде белгiленген тәртiпте:
1) осы шешімді Сайрам ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына жіберуін;
2) осы шешімді Сайрам ауданы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсiн.
3.Төтенше жағдайды жою басшысы болып Сайрам ауданы әкімінің кеңесшісі И.Марин тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Б.Мамаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 9 октября 2017 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 октября 2017 года № 4235. Утратило силу решением акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 23 января 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Сайрамского района Южно-Казахстанской области от 23.01.2018 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола № 6 внеочередного заседания комиссии Сайрамского района по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 23 августа 2017 года, аким Сайрамского района РЕШИЛ:
1. В связи с угрозой возможного смыва захоронения сибирской язвы, расположенного вдоль реки Аксу на 117 квартале Карамуртского сельского округа Сайрамского района объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сайрамского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Сайрамского района, а также в Республиканский центр правовой информации для включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района.
3. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить советника акима Сайрамского района Марина И. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Мамаев