Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 10 мамырдағы № 172 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 22 мамырда № 4108 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 19 қарашадағы № 422 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің 19.11.2019 № 422 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Таскуловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К.Абдуалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Оңтүстік Қазақстан облысының
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н.М.Байғұт
"10" мамыр 2017 жыл
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 172 қаулысымен бекітілген
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi
№ р/с
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекен-жайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KXSG-1
"А-15-Қаратөбе-Ғ.Мұратбаев"

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 10 мая 2017 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 мая 2017 года № 4108. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 19 ноября 2019 года № 422
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 19.11.2019 № 422 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Сарыагашского района Постановляет:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Таскулова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев
"Cогласовано"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Южно-Казахстанской области"      Н.М. Байгут
"10" мая 2017 года
Утвержден постановлением
акимата Сарыагашского района
от 10 мая 2017 года № 172
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
№ п/п
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность, километр
1
KXSG-1
"А-15-Каратобе-Г.Муратбаев"