Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 18 тамыздағы № 301 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 24 тамызда № 4197 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 15.01.2019 № 17 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Сарыагашского района Южно-Казахстанской области от 18 августа 2017 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 24 августа 2017 года № 4197. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 15 января 2019 года № 17
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 15.01.2019 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройста инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 438 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3861 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 27 қазандағы "Сарыағаш" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Есбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Абдуалиев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
18 тамыздағы 2017 жылғы
№ 301 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Ұйымның, мекеменің, кәсіпорынның атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы әкімдігінің "№ 24 "Адема" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
77
2
2
Оңтүстік Қазақстан облысының білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасының "№ 13 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

2. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 28 сентября 2016 года № 438 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированый в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3861, опубликованный 27 ноября 2016 года в газете "Сарыагаш").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Есбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К.Абдуалиев
Приложение
к постановлению акимата
Сарыагашского района
от 18 августа 2017 года № 301
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации, учреждения, предприятия
Списочная численность
Объем квоты в %
1
Государственное комунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 "Адема" Сарыагашского районного акимата Южно-Казахстанской области
77
2
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж № 13" управления образования молодежной политики и развития языков Южно-Казахстанской области