Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 15-172-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 9 қарашада № 4255 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 қазандағы № 15/186-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4241 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 53 505 149 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 910 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 331 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 014 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 436 689 мың теңге;
2) шығындар – 53 666 250 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 126 253 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 153 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 905 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -287 354 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 287 354 мың теңге, оның
ішінде:
қарыздар түсімі – 153 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 905 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 161 101 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 3 ноября 2017 года № 15-172-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 9 ноября 2017 года № 4255. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 октября 2017 года за № 15/186-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4241, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3951, опубликованого 20 января 2017 года в газете "Сарыағаш" и 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 505 149 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 910 115 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 89 331 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 014 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 436 689 тысяч тенге;
2) затраты – 53 666 250 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 126 253 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 153 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 905 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 287 354 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 287 354 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 153 158 тысяч тенге;
погашение займов – 26 905 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161 101 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 2 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Қалменов
Аудандық мәслихат
хатшысы Ж. Сүлейменов
Сарыағаш аудандық мәслихаттың

2. Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Калменов
Секретарь
районного маслихата Ж. Сулейменов
Приложение 1
к решению Сарыагашского
районного маслихата