Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 17-177-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 4330 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 17/205-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-72-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3951 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Сарыағаш" газетінде және 2017 жылғы 17 қаңтарда Қазахстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 52 115 943 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 919 638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 83 344 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 031 061 мың теңге;
2) шығындар – 52 277 044 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 126 290 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 153 158 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 868 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -287 391 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 287 391 мың теңге, оның
ішінде:
қарыздар түсімі – 153 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26 868 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 161 101 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 14 декабря 2017 года № 17-177-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 декабря 2017 года № 4330. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года за № 17/205-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4287, Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 8-72-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3951, опубликованого 20 января 2017 года в газете "Сарыағаш" и 17 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения;
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 115 943 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 919 638 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 81 900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 344 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 031 061 тысяч тенге;
2) затраты – 52 277 044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 126 290 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 153 158 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 287 391 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 287 391 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 153 158 тысяч тенге;
погашение займов – 26 868 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 161 101 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Сарыағаш аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сарыағаш аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Қалменов
Аудандық мәслихат
хатшысы Ж. Сүлейменов
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 17-177-VI шешіміне 1 қосымша
Сарыағаш аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8-72-VI шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

2. Приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Сарыагашского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Сарыагашского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Калменов
Секретарь районного маслихата Ж. Сулейменов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 14 декабря
2017 года № 17-177-VI
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 23 декабря
2016 года № 8-72-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование