Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 ақпандағы № 66 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3970 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VІ "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3940 тіркелген, 2017 жылдың 11 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 11 243 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 484 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 542 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 737 269 мың теңге;
2) шығындар - 11 255 062 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 985 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 050 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы – 20 428 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 20 428 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 9 050 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 378 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2017 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 февраля 2017 года № 3970. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года за № 10/102-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VІ "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3940, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Созақ үні") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2017-2019 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 243 684 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 484 406 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 467 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 7 542 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 737 269 тысяч тенге;
2) затраты – 11 255 062 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 985 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 9 050 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета – 20 428 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 20 428 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 34 035 тысяч тенге;
погашение займов - 9 050 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 378 тысяч тенге.".
Приложения 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящему решению.