Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 79 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 7 сәуірде № 4021 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3940 тіркелген, 2017 жылдың 11 қаңтардағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Созақ ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 6 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 11 243 684 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 484 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14 467 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 542 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 737 269 мың теңге;
2) шығындар - 11 403 963 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -23 617 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 418 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 183 896 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 183 896 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 34 035 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 418 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 158 911 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 марта 2017 года № 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 апреля 2017 года № 4021. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 45 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3940, опубликовано 11 января 2017 года в газете "Созақ үні") следующие изменения:
пункты 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Созакского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 6 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 243 684 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 484 406 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 14 467 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала -7 542 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 737 269 тысяч тенге;
2) затраты – 11 403 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 23 617 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -10 418 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -0:
приобретение финансовых активов -0;
поступления от продажи финансовых активов государства -0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -183 896 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 183 896 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов -34 035 тысяч тенге;
погашение займов -10 418 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 158 911 тысяч тенге.".
Приложении 1, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложением 1, 6 настоящему решению.