Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 410 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 31 наурыздағы № 70 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 13 сәуірде № 4037 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 410 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3909 нөмерімен тіркелген, 2016 жылы 14 желтоқсанда "Созақ үні" газетінде ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Айдарбековке жүктелсін.
Аудан әкімі М.Исаев

О признании утратившим силу постановление акимата Созакского района от 6 декабря 2016 года № 410 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 31 марта 2017 года № 70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 апреля 2017 года № 4037
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республике Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 6 декабря 2016 года № 410 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3909, опубликованный в газете "Созақ үні" 14 декабря 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Айдарбекова.
Аким района М. Исаев