Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 14/79-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 26 сәуірде № 4079 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 11/109-VI Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 31 наурыздағы № 4007 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 санымен тіркелген, 2017 жылы 1 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 809 777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 143 929 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 468 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 610 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15 624 770 мың теңге;
2) шығындар – 16 941 622 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 404 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 135 249 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 135 249 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 774 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 135 619 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 апреля 2017 года № 14/79-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 26 апреля 2017 года № 4079. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 11/109-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2017 года за № 4007 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Толеби туы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 809 777 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 143 929 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 468 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 610 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 624 770 тысяч тенге;
2) затраты – 16 941 622 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 404 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 135 249 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 135 249 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 404 тысяч тенге;
погашение займов – 3 774 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 135 619 тысяч тенге.".