Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 20/107-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 11 желтоқсанда № 4300 болып тiркелдi. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 17/205-VI "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8/74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4287 тіркелген шешіміне сәйкес, Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/50-VI "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 санымен тіркелген, 2017 жылы 1 қаңтардағы "Төлеби туы" газетінде және 2017 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 379 951 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 286 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 126 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 610 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 051 650 мың теңге;
2) шығындар – 17 511 861 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 404 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 404 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 135 314 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 135 314 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 404 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 709 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 135 619 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 6 декабря 2017 года № 20/107-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 декабря 2017 года № 4300. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 30 ноября 2017 года № 17/205-VI "О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4287 Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11/50-VI "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликовано 1 января 2017 года в газете "Толеби туы" и 11 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 379 951 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 286 565 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 126 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29 610 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 051 650 тысяч тенге;
2) затраты – 17 511 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 404 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 404 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 135 314 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 135 314 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 404 тысяч тенге;
погашение займов – 3 709 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 135 619 тысяч тенге.".

Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. 2017 жылы төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы облыстық бюджетке 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
3. "Төлеби аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Төлеби ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Төлеби аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы М.Ермаханбетова
Аудандық мәслихат
хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2017 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 20/107-VI шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11/50-VI шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

Приложения 1, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Установить на 2017 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 процентов и соцального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.
3. Государственнному учреждению "Аппарат Толебийского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Толебийского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Толебийского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Ермаханбетова
Секретарь
районного маслихата Н. Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 6 декабря
2017 года № 20/107-VI
Приложение 1 к решению
Толебийского районного
маслихата от 23 декабря
2016 года № 11/50-VI
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Наименование
Сумма в тысяч тенге
Класс
Подкласс