Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 ақпандағы № 9/1-06 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 ақпанда № 3971 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 25 қаңтардағы № 10/102-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 8 /74-VI "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/1-06 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3928 нөмірмен тіркелген, 2016 жылғы 30 желтоқсандағы "Шамшырақ" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 11614260 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 2259412 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8398 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 15794 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 9330656 мың теңге;
2) шығындар – 11628948 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 4727 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27228 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22501 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -19415 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 19415 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 27228 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22501 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14688 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2017 года № 9/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 февраля 2017 года № 3971. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 января 2017 года за № 10/102-VІ "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 8/74-VI "Об областном бюджете на 2017-2019 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/1-06 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3928, опубликованного 30 декабря 2016 года в газете "Шамшырак") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 11614260 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2259412 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8398 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15794 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9330656 тысяч тенге;
2) затраты – 11628948 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 27228 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22501 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 19415 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 19415 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 27228 тысяч тенге;
погашение займов – 22501 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14688 тысяч тенге.".